Kaip siųsti didelius failus per "Outlook

Ar nuolat susiduriate su didžiuliais failais? Tuomet didelė tikimybė, kad susidūrėte su sunkumais juos perduodant el. paštu. Bandydami išsiaiškinti, kaip siųsti didelius failus per "Outlook" ir kitas el. pašto programas, sugaišite valandų valandas laiko.

Didelius failus gali būti sunku perkelti, jei neturite reikiamų įrankių. Tai aktualu tiek siunčiant reklaminį filmą klientui, tiek siunčiant didelį duomenų rinkinį komandos nariui. Tačiau tai neturėtų būti didelė kliūtis, nes yra įvairių metodų, kaip siųsti didžiulius el. pašto priedus elektroniniu paštu.

Nemokamai perkelkite iki 5 GB

Registracija nebūtina

apribojimai

Kas yra "Outlook" failo dydžio riba?

Ar kada nors bandėte kam nors nusiųsti failą, o el. pašto paslaugų teikėjas pranešė, kad failas yra per didelis? Deja, tai dažna ir erzinanti problema.

 El. pašto paslaugų teikėjai ir programinė įranga dažnai riboja failų priedų dydį. Jei bandysite siųsti didžiulius failus "Outlook" el. paštu, galite susidurti su sunkumais. Taip yra dėl to, kad numatytasis "Outlook" failo dydžio apribojimas yra 100 MB.

Problemos naudojant "Outlook" dideliems failams siųsti

Gali būti, kad iš pat pradžių nesuprantate, kodėl negalite perduoti didžiulių failų. Siunčiant didžiulius failus el. paštu, serveris gali sulėtėti ir užimti per daug vietos el. pašto paslaugų teikėjo duomenų bazėje.
Šis failo dydžio apribojimas neleidžia kompiuteriui pakartotinai bandyti įkelti labai didelių failų, kurie viršija daugumos interneto paslaugų teikėjų (IPT) nustatytas įkėlimo ribas.
Numatytasis bendras interneto el. pašto paskyrų, pavyzdžiui, "Outlook", failų dydžio limitas yra 20 megabaitų (MB), tačiau numatytasis bendras "Exchange" paskyrų (verslo el. pašto) failų dydžio limitas yra 10 megabaitų (MB) Bandant pridėti didesnius nei maksimalaus dydžio apribojimus turinčius failus, pateikiamas pranešimas apie klaidą.
žingsnis po žingsnio

Kaip siųsti didelius failus per "Outlook" žingsnis po žingsnio

Priedų siuntimas "Microsoft Outlook" el. paštu yra paprastas būdas perduoti failus kitiems, nesvarbu, ar siunčiate vaizdus, ataskaitas, ar kitus dokumentus. Kiekvieną kartą, kai pasirenkate pridėti failą prie el. pašto pranešimo, "Outlook" išsaugo failų, su kuriais pastaruoju metu dirbote, atmintį ir pasiūlo juos, kai tik tai padarysite.
Prie el. pašto pranešimų ir kalendoriaus įvykių galite pridėti failus iš kompiuterio, "OneDrive" ar kitų saugyklų paskyrų ir bendrinti juos su kitais žmonėmis naudodami funkciją Pridėti failą. Į el. pašto pranešimus ir kalendoriaus įvykius taip pat galima pridėti paveikslėlių.
Toliau nagrinėsime dvi galimybes, kuriomis naudotojai galėtų siųsti didelius failus: OneDrive" ir "Filemail".

1.Didelių failų siuntimas per "OneDrive

"OneDrive" yra tinkama galimybė siųsti didelius failus, nes tai yra populiari "Microsoft" siūloma debesų saugyklos galimybė, todėl tai yra gera pradžia. Primename, kad jei turite nemokamą "Outlook" paskyrą, automatiškai gausite 15 GB vietos "OneDrive" saugykloje.
Daugiau talpos galima gauti užsisakius planą, kai jums suteikiama ne daugiau kaip 1 TB saugyklos vietos. "Outlook" naudotojai, kuriems reikia perduoti didžiulius failus, gali naudoti "OneDrive" kaip patogią alternatyvą. Atkreipkite dėmesį, kad prieš bendrindami failą su kitu asmeniu, pirmiausia turite jį įrašyti į "OneDrive for Business".
Failą galima bendrinti su kitais komandos nariais, jei jie yra prisijungę prie savo įmonės "Office 365" paskyros. Tuomet jie galės peržiūrėti dokumentą naudodami bet kokią jūsų pateiktą nuorodą.
Taip pat verta paminėti, kad, kadangi elementą bendrinote su bet kuriuo organizacijos nariu, jis bus rodomas kiekvieno asmens "OneDrive" aplanke "Shared" > "Shared with me". Vadinasi, visi organizacijos nariai galės pasiekti failą iš bet kurios "Office 365" aplinkoje esančios vietos, pavyzdžiui, jei kas nors jo ieškos.
1. Eikite į "OneDrive" svetainę ir prisijunkite naudodami "Microsoft" paskyros informaciją (arba darbo ar mokyklos paskyrą).
2. Paspauskite apskritimą viršutiniame dešiniajame norimo bendrinti elemento kampe, kad jį atidarytumėte naujame lange. Patekę į "OneDrive" sąsają, pamatysite pasirinkimus, kaip į savo paskyrą įkelti naują failą arba aplanką.
3. Pasirinkite parinktį įkelti failus. Dalijimosi mygtuką galima rasti kiekvieno svetainės puslapio viršuje.
Nors šiuo atveju galėtumėte įkelti visą failų aplanką, tikriausiai norėtumėte naudoti failo skirtuką. "OneDrive" bus pradėtas failų įkėlimo ciklas. Galiausiai, priklausomai nuo interneto ryšio kokybės ir failo dydžio, įkėlimo procesas gali užtrukti nuo kelių minučių iki poros valandų.
4. Pasirinkite, ar norite, kad asmenims, su kuriais dalijatės failu, būtų leidžiama jį keisti, spustelėdami pieštuko simbolį ir pasirinkdami Redaguoti arba Peržiūrėti. Asmenys, turintys prieigą prie failo ar aplanko, gaus el. laišką su nuoroda į jį. Gavę informaciją, kad dokumentą pamatė numatytas gavėjas, gausite patvirtinimo el. laišką.
Jei norite leisti kitiems asmenims keisti failą po to, kai jis buvo paskelbtas, nurodykite, ar jie gali tai daryti. Pakeiskite leidimus ir nustatykite, ką norite daryti su ką tik bendrinamu failu, spustelėję mygtuką Keisti leidimus. Galima pasirinkti vieną iš dviejų variantų.
kelių platformų programėlės

Didelių failų siuntimas per "Outlook" naudojant "Filemail

"Filemail" yra vienas greičiausių ir patogiausių būdų siųsti didelius failus kitiems. "Filemail" yra internetinė platforma, apimanti daugybę programų ir paslaugų, leidžiančių naudotojams siųsti ir gauti bet kokio dydžio didžiulius failus iš bet kurios pasaulio vietos. Patogios naudoti programos ir žaibiška debesijos architektūra leidžia per rekordiškai trumpą laiką persiųsti didžiulius failus iš bet kurio įrenginio.

Kai naudojate Filemail Outlook papildinys, galite perkelti didžiulius failus tiesiai iš "Outlook 2013/2016/2019" naudodami "Filemail". Pridėkite failus taip pat, kaip įprastai tai darote "Outlook", tada spustelėkite Siųsti. Priedai pašalinami iš el. laiško ir vietoj jų įkeliami į mūsų serverius, todėl gavėjas gauna mažesnį ir lengviau pristatomą el. laišką.

Vieninteliai "Filemal" apribojimai, susiję su nemokama, sąskaitos nereikalaujančia paslauga, yra tai, kad galite įkelti neribotą skaičių failų, tačiau, kad jie būtų laikomi nemokamais, kiekvienos įkėlimo sesijos bendras dydis neturi viršyti 5 GB. Per 24 valandų laikotarpį leidžiama atlikti dvi siuntimo sesijas. Pagal visus prenumeratos planus galite neribotai siųsti neribotą kiekį seansų, be to, galite siųsti bet kokio dydžio failus, nesvarbu, kokio dydžio jie būtų.
Be to, nereikia nerimauti dėl atsisiuntimo apribojimų. Galite dalytis failais su kitais, o tie kiti asmenys gali atsisiųsti tuos failus iš bendrinamo aplanko tiek kartų, kiek jiems patinka.
Galite visiškai kontroliuoti, kaip įkelti failus į "Filemail". Naudokite interneto naršyklę, vieną iš "Filemail" darbalaukio programų, "iOS" programą ar net "Android" programą.
1. Pasirinkite failą arba aplanką

Pasirinkite failus, kuriuos norite įkelti iš savo kompiuterio kietojo disko. Arba galite tiesiog vilkti ir nuleisti failus. Galite pasirinkti pateikti žmonių, su kuriais norite dalytis failais, el. pašto adresus. 

2. Įkelkite savo failus

Failus pradėsime siųsti iškart, kai tik spustelėsite Siųsti. Jūsų failai yra saugūs, nes juos saugo begalinis šifravimas ir saugi failų prieglobos sistema.

3. Žmonės atsisiunčia jūsų failus

Užbaigus įkėlimą "Filemail" išsaugos jūsų duomenis debesyje. Žmonės, kuriems siuntėte el. laišką 1 žingsnyje, gali atsisiųsti failus. Tiesioginę nuorodą į įkeltus failus taip pat galite išplatinti kitiems.

Bendrinkite bet kokio dydžio failus

Pradėkite bendrinti failus tiesiogiai iš "Outlook

Lithuanian