Gmail pielikumu lieluma ierobežojums un kā kopīgot failus, kas apiet ierobežojumu

Gmail ir populārs Google e-pasta pakalpojums. Kopš tā izveides 2004. gadā tas ir kļuvis par vienu no visbiežāk izmantotajiem e-pasta pakalpojumiem visā pasaulē.

Gmail ir viegli lietojams interfeiss, tāpēc tas ir lielisks risinājums jauniem e-pasta lietotājiem, kas izskaidro tā popularitāti. Patiesībā 2021. gada beigās Gmail bija 1,8 miljardi aktīvu lietotāju visā pasaulē.

Tomēr viena no funkcijām, kas varētu kavēt tā plašu izmantošanu, ir ierobežojums e-pasta pielikumiem, kurus var nosūtīt un saņemt, izmantojot šo pakalpojumu. Gmail pielikumu lieluma ierobežojums failiem, kurus var nosūtīt vai saņemt, izmantojot tā serverus, var radīt problēmas, kopīgojot lielus failus.

Šis ierobežojums var radīt problēmas un kavēt lielu failu koplietošana piemēram, izklājlapas, prezentācijas, mūzikas ierakstus un videoklipus. Par laimi, ir metodes, ar kurām šo ierobežojumu var apiet.

Šajā emuāra ierakstā mēs apskatīsim, kā apiet šo lieluma ierobežojumu, lai sūtītu lielus e-pasta ziņojumus ar lieliem pielikumiem, izmantojot Gmail. Iegremdēsimies!

Faila nosūtīšana līdz 5 GB bez maksas

Nav nepieciešama reģistrācija

Kāpēc e-pasta vēstulēm ir noteikti lieluma ierobežojumi?

Ir galvenokārt divi iemesli, kāpēc Gmail ir šāds failu izmēru ierobežojums.

Pirmais iemesls ir nodrošināt, lai failu augšupielāde vai lejupielāde neaizņemtu pārāk ilgu laiku. Paturot prātā, ka 1 MB faila augšupielādei ir nepieciešamas aptuveni 14 sekundes, lielu failu nosūtīšana, izmantojot e-pasta vēstules, var aizņemt daudz laika, tāpēc Gmail ir noteikts šis ierobežojums.

Gmail šis lieluma ierobežojums ir noteikts arī tāpēc, ka lielāki faili var saturēt vīrusus vai ļaunprātīgu programmatūru, kas var inficēt jūsu datoru, ja tos lejupielādējat. Paturot prātā šos riskus, Gmail ierobežo lielu failu sūtīšanu un saņemšanu, lai nodrošinātu lietotāju drošību. Tomēr ir veidi, kā šo lieluma ierobežojumu apiet.

Top e-pasta pakalpojumu sniedzēju e-pasta pielikumu lielums

Labākajiem bezmaksas e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Gmail, Yahoo, Outlook un citiem, ir ierobežots failu lielums, ko var nosūtīt vai saņemt, izmantojot to serverus. Aplūkosim, kā dažādu pakalpojumu sniedzēji konkurē ar Gmail, ja runa ir par failu izmēriem.
E-pasta pakalpojumu sniedzējs Failu pielikumu lieluma ierobežojums (MB)
Outlook.com / Hotmail.com
34
Gmail.com
25
ProtonMail.com
25
Yahoo.com
25
AOL.com
25
Mail.com
30
Kā redzams sarakstā, gandrīz visi populārākie e-pasta pakalpojumu sniedzēji ir noteikuši pielikumu kopējo izmēru 25 MB. Tas ir tāpēc, ka to serveri ir konfigurēti apstrādāt tik lielus failus un tie vēlas saglabāt konsekvenci.
Tomēr pakalpojumā Gmail ir viens no zemākajiem ierobežojumiem attiecībā uz e-pasta pielikumiem. Šī iemesla dēļ jums var rasties problēmas ar lielu failu sūtīšanu, izmantojot Gmail. Taču nenolaidiet rokas, jo ir veidi, kā sūtīt lielus e-pasta ziņojumus, izmantojot Gmail.
apiet gmail pielikumu izmēra ierobežojumu

Kā apiet Gmail faila lieluma ierobežojumu

Ir daudz dažādu veidu, kā sūtīt lielus e-pasta ziņojumus, izmantojot Gmail. Jums tikai jāzina pareizais risinājums. Apskatīsim dažas no metodēm, ko varat izmantot, lai nosūtītu lielus failus, izmantojot Gmail.
saspiest un samazināt

1. Failu saspiešana

Viens no vienkāršākajiem paņēmieniem ir failu saspiešana, lai apietu Gmail noteiktos izmēra ierobežojumus. Jums tikai jāsaspiež fails ZIP vai RAR formātā, lai to varētu nosūtīt savam Gmail kontaktam. Kad viņi saņem failu, viņiem pirms tā atvēršanas tas ir tikai jāizraksta. Tas patiešām ir tik vienkārši.
Lai arhivētu savu failu, ir tikai jānoklikšķina uz faila ar peles labo pogu un jāizvēlas opcija "Sūtīt uz" > "Saspiesta (zip) mape". Paies dažas sekundes, līdz fails tiks saspiests, un jūs varēsiet to nosūtīt savam Gmail kontaktam. Kad viņi to saņems, viņiem tikai jānoklikšķina uz faila ar peles labo pogu un jāizvēlas opcija "Ekstrahēt visu".
faila sadalīšana

2. Failu sadalītāji

Varat arī izmantot failu sadalītājus, lai apietu Gmail lieluma ierobežojumu. Failu sadalītāji ir lietojumprogrammas, kas ļauj sadalīt failus mazākos gabalos un nosūtīt tos atsevišķos e-pastos. 

Piemēram, 25 MB lielu failu var sadalīt 5 daļās pa 5 MB katrā un nosūtīt to 5 atsevišķos e-pasta ziņojumos. Tas nodrošina, ka fails bez problēmām nonāk pie adresāta.

Tiešsaistē ir pieejami daudzi dažādi failu sadalītāji, taču ir svarīgi atrast jums piemērotāko. Dažas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties failu sadalītāju, ir šādas:

1. Atbalstītie failu formāti

Pārliecinieties, vai failu sadalītājs atbalsta jūsu faila formātu. Tam arī jāspēj apstrādāt lielus failus, piemēram, videoklipus un attēlus.

2. Vairāki e-pasti

Jums jāmeklē failu sadalītājs, kas ļauj ātri sadalīt un nosūtīt lielus failus vairākos e-pasta ziņojumos. Tādējādi, sūtot lielus failus, izmantojot Gmail, neradīsies problēmas.

3. Lietošanas vieglums

Failu sadalīšanas programmas mērķis ir padarīt šo procesu ātru un vienkāršu. Tāpēc jums jāmeklē failu sadalītājs, kas ļauj vienkārši sadalīt failus vairākos e-pasta vēstulēs. Varat arī meklēt bezmaksas failu sadalītāju, ko varat izmantot, nemaksājot nekādu maksu.

3. Mākoņglabāšanas iespējas

Mākoņglabāšanas iespējas ātri vien ir kļuvušas par to lietotāju izvēli, kuri vēlas kopīgot lielus failus. Izmantojot mākoņkrātuves pakalpojumus, piemēram, Google Drive un Dropbox, varat augšupielādēt failu un nosūtīt saiti saņēmējam. Pēc tam viņi var lejupielādēt failu no saviem attiecīgajiem mākoņkrātuves kontiem.

OneDrive

OneDrive ir viens no populārākajiem mākoņdatu glabāšanas pakalpojumiem. OneDrive ļauj glabāt, kopīgot un sinhronizēt darba vai skolas failus vienuviet. Jūs varat saglabāt savus dokumentus OneDrive un piekļūt tiem no jebkuras ierīces. OneDrive esošos failus varat kopīgot ar citiem neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas.

Google disks

Viens no populārākajiem Google pakalpojumiem ir Google Disks, kas ļauj glabāt un kopīgot failus visās ierīcēs. Jūs varat veidot, augšupielādēt un rediģēt failus mākonī un pat sadarboties ar citiem, lai strādātu pie viena faila. Lai izveidotu savu failu, varat izvēlēties kādu no Google dokumentiem, lapām, slaidiem un veidlapām.

Dropbox

Dropbox ļauj glabāt un kopīgot failus, tostarp fotoattēlus. Varat noteikt, kas redz katru failu vai mapi, un saglabāt to konfidencialitāti, izmantojot paroli. Dropbox var palīdzēt aizsargāt saturu. Izmantojot šīs iespējas, jums nav jāuztraucas par faila lielumu, jo tās ir paredzētas lielu failu apstrādei.

4. Mākoņbāzēts failu pārsūtīšanas pakalpojums

Ja vēlaties kopīgot lielus failus ar biznesa partneriem, draugiem vai ģimenes locekļiem, lieliska ideja var būt mākoņpakalpojumu izmantošana failu pārsūtīšanai. Tie ir pakalpojumi, kas nodrošina jums lielu mākoņkrātuves vietu, lai kopīgotu failus ar citiem lietotājiem visā pasaulē.

Mākoņtelevīzijas failu pārsūtīšanas pakalpojumi darbojas tāpat kā mākoņtelevīzijas uzglabāšanas pakalpojumi. Tiem var piekļūt no jebkuras ierīces, un tie ir īpaši noderīgi, kad esat ceļā. Ir pieejami daudzi dažādi pakalpojumi, tāpēc atrast jūsu prasībām vispiemērotāko var būt nedaudz sarežģīti.

Šeit ir dažas lietas, kas jāņem vērā, izvēloties mākoņdatošanas failu pārsūtīšanas pakalpojumu:

1. Faila lieluma ierobežojums

Pārliecinieties, ka izvēlētais failu pārsūtīšanas pakalpojums atbalsta visus jūsu failus un neierobežo failu lielumu. Pirms failu pārsūtīšanas pakalpojuma izmantošanas jūsu failiem ir arī ieteicams to pārbaudīt, jo daži no šiem pakalpojumiem var radīt problēmas.

2. Failu formātu atbalsts

Jums jāpārliecinās, ka izvēlētais failu pārsūtīšanas pakalpojums atbalsta visus jūsu failu formātus. Tam jāspēj apstrādāt arī lielus failus, piemēram, videoklipus un attēlus.

3. Atbalstītie kanāli

Pārliecinieties, vai izvēlētais failu pārsūtīšanas pakalpojums atbalsta jūsu izmantotos saziņas kanālus, piemēram, e-pastu un sociālos plašsaziņas līdzekļus.

4. Drošības un privātuma funkcijas

Jums jāmeklē failu pārsūtīšanas pakalpojums, kas ļauj sūtīt drošus failus, piedāvā end-to-end šifrēšanu un neļauj trešajām pusēm pārtvert jūsu failus.

5. Cenu noteikšana

Pirms izvēlaties failu pārsūtīšanas pakalpojumu, jāizvērtē tā cenu plāni. Jums nav jāmaksā par failu pārsūtīšanas pakalpojumu, bet ir svarīgi apskatīt tā cenu struktūru.
daudzplatformu lietojumprogrammas

Filemail

Filemail ir viena no dzīvotspējīgākajām iespējām, kas ļauj viegli un ātri nosūtīt lielus failus ikvienam, izmantojot e-pastu. Filemail ir pilnīgi bezmaksas un ļauj jums nosūtīt tik daudz failu, cik vēlaties. 

 Filemail bezmaksas versijai ir 5 GB ierobežojums, taču ir arī maksas iespējas, kas ļauj sūtīt neierobežota izmēra failus. Tie atbalsta visus formātus. Pārliecinieties, ka pārbaudāt Filemail, ja meklējat veidu, kā sūtīt lielus failus, neuztraucoties par glabāšanas vietu.

Secinājums

Gmail pielikuma lieluma ierobežojuma apiešana var būt ļoti apgrūtinoša, ja mēģināt kādam nosūtīt failu, kas ir lielāks par norādīto izmēru. Labā ziņa ir tā, ka jums vienmēr ir izvēles iespējas atkarībā no tā, ko vēlaties nosūtīt.
Ja jūsu faili ir pārāk lieli, lai izmantotu Gmail, bet pārāk mazi, lai izmantotu OneDrive, Dropbox, Google Drive vai jebkuru citu failu koplietošanas pakalpojumu, Filemail ir viena no labākajām iespējām.
Ar Filemail varat viegli un ātri nosūtīt lielus failus pa e-pastu neatkarīgi no faila formāta. Mēs ceram, ka šis raksts palīdzēja jums uzzināt, kā apiet Gmail failu lieluma ierobežojumu un apiet to, kad tas ir nepieciešams. Paldies, ka izlasījāt!

Iet garām Gmail pielikumu izmēra ierobežojumiem

Bez laika tērēšanas, izmantojot sadalītājus un kompresorus

Latvian