Kā sūtīt lielus failus, izmantojot Outlook

Vai regulāri strādājat ar milzīgiem failiem? Tad pastāv liela varbūtība, ka esat saskāries ar grūtībām, pārsūtot tos pa e-pastu. Mēģinot noskaidrot, kā sūtīt lielus failus izmantojot Outlook un citus e-pasta klientus, aizņems vairākas stundas jūsu laika.

Ja jums nav nepieciešamo rīku, var būt grūti pārsūtīt lielus failus. Tas attiecas gan uz reklāmas filmas nosūtīšanu klientam, gan uz lielas datu kopas nosūtīšanu komandas loceklim. Tomēr tam nevajadzētu būt lielam šķērslim, jo ir pieejamas dažādas metodes lielu e-pasta pielikumu nosūtīšanai pa e-pastu.

Pārsūtiet līdz 5 GB bez maksas

Nav nepieciešama reģistrācija

ierobežojumi

Kāds ir Outlook faila lieluma ierobežojums?

Vai esat kādreiz mēģinājis kādam nosūtīt failu, bet e-pasta pakalpojumu sniedzējs ir paziņojis, ka fails ir pārāk liels? Diemžēl tā ir bieža un kaitinoša problēma.

 E-pasta pakalpojumu sniedzēji un programmatūra bieži vien ierobežo failu pielikumu lielumu. Ja mēģināsiet sūtīt lielus failus, izmantojot Outlook e-pasta programmu, var rasties grūtības. Tas ir saistīts ar to, ka Outlook noklusējuma failu lieluma ierobežojums ir 100 MB.

Problēmas, izmantojot Outlook, lai nosūtītu lielus failus

Jūs varētu būt neizpratnē, kāpēc no paša sākuma nevarat pārsūtīt milzīgus failus. Lielu failu sūtīšana pa e-pastu var palēnināt servera darbību un aizņemt pārāk daudz vietas e-pasta pakalpojumu sniedzēja datubāzē.
Šis ierobežojums attiecībā uz faila lielumu novērš datora atkārtotus mēģinājumus augšupielādēt ļoti lielus failus, kas pārsniedz vairuma interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) augšupielādes sliekšņus.
Interneta e-pasta kontiem, piemēram, Outlook, noklusējuma kombinētais failu lieluma ierobežojums ir 20 megabaiti (MB), bet Exchange kontiem (uzņēmumu e-pasta kontiem) noklusējuma kombinētais failu lieluma ierobežojums ir 10 megabaiti (MB) Jebkurš mēģinājums pievienot failus, kuru lielums pārsniedz maksimālo ierobežojumu, izraisīs kļūdas paziņojumu.
soli pa solim

Kā sūtīt lielus failus, izmantojot Outlook Soli pa solim

Pielikumu sūtīšana ar Microsoft Outlook e-pasta starpniecību ir vienkārša metode, kā pārsūtīt failus citiem, neatkarīgi no tā, vai sūtāt attēlus, pārskatus vai citus dokumentus. Katru reizi, kad izvēlaties pievienot failu e-pasta ziņojumam, Outlook saglabā pierakstus par failiem, ar kuriem esat strādājis pēdējā laikā, un vienmēr, kad to darāt, piedāvā tos jums.
E-pasta ziņojumiem un kalendāra notikumiem varat pievienot failus no datora, OneDrive vai citiem glabāšanas kontiem un kopīgot tos ar citām personām, izmantojot funkciju Pievienot failu. Iespēja ir arī pievienot attēlus e-pasta ziņojumiem un kalendāra notikumiem.
Turpmāk izpētīsim divas iespējas, kas varētu ļaut lietotājiem sūtīt lielus failus: OneDrive un Filemail.

1.Lielu failu nosūtīšana, izmantojot OneDrive

OneDrive ir piemērota iespēja, lai nosūtītu lielus failus, jo tā ir populāra Microsoft piedāvātā mākoņdatu glabāšanas iespēja, un tas ir labs sākums. Atgādinām, ka, ja jums ir bezmaksas Outlook konts, jūs automātiski saņemsiet 15 GB vietas OneDrive.
Lielāku ietilpību var iegūt, abonējot plānu, un jums būs pieejams ne vairāk kā 1 TB glabāšanas vietas. Outlook lietotāji, kuriem nepieciešams pārsūtīt lielus failus, var izmantot OneDrive kā ērtu alternatīvu. Ņemiet vērā, ka pirms kopīgošanas ar kādu citu failu vispirms tas ir jāieraksta OneDrive for Business.
Ir iespējams kopīgot failu ar citiem komandas biedriem, ja vien viņi ir autorizējušies sava uzņēmuma Office 365 kontā. Tad viņi varēs apskatīt dokumentu, izmantojot jebkuru saiti, ko varat viņiem sniegt.
Ir vērts arī atzīmēt, ka, tā kā vienība ir kopīgota ar jebkuru organizācijas lietotāju, tā būs redzama katra lietotāja OneDrive mapē Shared > Shared with me. Līdz ar to ikviens organizācijas darbinieks varēs piekļūt datnei no jebkuras vietas Office 365 vidē, piemēram, ja kāds to meklēs.
1. Dodieties uz OneDrive vietni un pierakstieties, izmantojot Microsoft konta informāciju (vai arī darba vai skolas kontu).
2. Noklikšķiniet uz apļa labajā augšējā stūrī pie vienuma, kuru vēlaties kopīgot, lai to atvērtu jaunā logā. Pēc ieiešanas OneDrive saskarnē redzēsiet izvēles iespējas, lai savā kontā augšupielādētu jaunu failu vai mapi.
3. Atlasiet iespēju augšupielādēt failus. Kopīgošanas pogu var atrast katras vietnes lapas augšpusē.
Lai gan šajā gadījumā varētu augšupielādēt visu failu mapi, iespējams, šajā gadījumā vēlaties izmantot faila cilni. OneDrive sāksies failu augšupielādes cikls. Galu galā atkarībā no interneta savienojuma kvalitātes un failu lieluma augšupielādes process var ilgt no dažām minūtēm līdz pat pāris stundām.
4. Atlasiet, vai vēlaties, lai personām, ar kurām kopīgojat failu, būtu atļauts to mainīt, noklikšķinot uz zīmuļa simbola un izvēloties Rediģēt vai Skatīt. Personas, kurām ir piekļuve datnei vai mapei, saņems e-pastu ar saiti uz to. Saņemot informāciju, ka dokumentu ir redzējis paredzētais saņēmējs, jums tiks nosūtīts e-pasta apstiprinājums.
Ja vēlaties, lai citi var mainīt failu pēc tā publicēšanas, norādiet, vai viņi drīkst to darīt. Mainiet atļaujas un norādiet, ko vēlaties darīt ar kopīgoto failu, noklikšķinot uz pogas Mainīt atļaujas. Ir iespējams izvēlēties vienu no divām iespējām.
daudzplatformu lietojumprogrammas

Lielu failu sūtīšana, izmantojot Outlook, izmantojot Filemail

Filemail ir viena no ātrākajām un ērtākajām metodēm lielu failu nosūtīšanai citiem. Filemail ir tīmekļa platforma, kas ietver vairākas lietojumprogrammas un pakalpojumus, kas ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt liela izmēra failus no jebkuras vietas pasaulē. Lietotājam draudzīgās lietojumprogrammas un zibens ātrā mākoņa arhitektūra ļauj rekordīsā laikā pārsūtīt milzīgus failus no jebkuras ierīces.

Kad izmantojat Filemail Outlook papildinājums, varat pārsūtīt milzīgus failus tieši no Outlook 2013/2016/2019, izmantojot Filemail. Pievienojiet failus tādā pašā veidā, kā to parasti darītu programmā Outlook, un pēc tam noklikšķiniet uz Sūtīt. Pielikumi tiek dzēsti no e-pasta un tā vietā augšupielādēti mūsu serveros, tādējādi saņēmējam tiek nosūtīts mazāks un labāk piegādājams e-pasts.

Vienīgie Filemal ierobežojumi, kas saistīti ar bezmaksas pakalpojumu, kuram nav nepieciešams konts, ir tādi, ka varat augšupielādēt neierobežotu skaitu failu, taču to kopējais izmērs katrā augšupielādes sesijā nedrīkst pārsniegt 5 GB, lai tos varētu uzskatīt par bezmaksas. 24 stundu laikā ir atļautas divas pārsūtīšanas sesijas. Visi abonēšanas plāni nodrošina neierobežotu augšupielādes sesiju skaitu, un varat augšupielādēt jebkura lieluma failus neatkarīgi no to lieluma.
Turklāt nav jāuztraucas par lejupielādes ierobežojumiem. Jūs varat kopīgot failus ar citiem, un šie citi var lejupielādēt šos failus no koplietojamās mapes tik reižu, cik vien vēlas.
Jums ir pilnīga kontrole pār to, kā augšupielādēt failus uz Filemail. Izmantojiet tīmekļa pārlūkprogrammu, kādu no Filemail darbvirsmas lietojumprogrammām, iOS lietojumprogrammu vai pat Android lietojumprogrammu.
1. Izvēlieties failu vai mapi

Izvēlieties failus, kurus vēlaties augšupielādēt no sava datora cietā diska. Varat arī vienkārši velciet un nometiet failus. Varat izvēlēties iesniegt to personu e-pasta adreses, ar kurām vēlaties kopīgot failus. 

2. Augšupielādējiet failus

Mēs sāksim augšupielādēt failus, tiklīdz nospiedīsiet Sūtīt. Jūsu faili ir drošībā, jo tos aizsargā end-to-end šifrēšana un droša failu mitināšanas sistēma.

3. Cilvēki lejupielādē jūsu failus

Pēc augšupielādes pabeigšanas Filemail saglabās jūsu datus mākonī. Personas, kurām nosūtījāt e-pasta vēstuli 1. solī, var lejupielādēt failus. Varat arī citiem izplatīt tiešo saiti uz augšupielādētajiem failiem.

Kopīgojiet jebkura lieluma failus

Failu kopīgošanas sākšana tieši no Outlook

Latvian