Jak posílat velké soubory pomocí služby Telegram

Telegram je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání zpráv na světě. Je jednoduchá, rychlá, bezpečná a bezplatná. Telegram si v poslední době získává oblibu jako alternativa k zavedenějším chatovacím aplikacím, a to díky důrazu na soukromí a bezpečnost. Stejně jako u jiných aplikací pro zasílání zpráv můžete aplikaci používat ke sdílení souborů a my se budeme zabývat tím, jak můžete pomocí aplikace Telegram posílat velké soubory.

Jednou z nejlepších věcí na Telegramu je, že je velmi bezpečný. Zprávy jsou šifrovány pomocí tajné omáčky, kterou je prakticky nemožné prolomit. Telegram je navíc jednou z mála aplikací pro zasílání zpráv, které nabízejí end-to-end šifrování. To znamená, že vaše zprávy jsou zcela bezpečné od odesílatele k příjemci.

Další skvělou vlastností Telegramu je jeho rychlost. Telegram je rychlejší než SMS a je také mnohem levnější. Telegram používá technologii zvanou "komprese dat", díky které je velmi rychlý.
Telegram se také velmi snadno používá. Uživatelské rozhraní je přehledné a snadno pochopitelné. A konečně, Telegram lze používat zdarma. Neexistují žádné poplatky za předplatné ani skryté náklady. Pokud hledáte rychlou, bezpečnou a jednoduchou aplikaci pro zasílání zpráv, Telegram je skvělou volbou. Je k dispozici pro všechny hlavní platformy, včetně systémů iOS, Android, Windows a Mac.

Přenos až 5 GB zdarma

Není nutná registrace

bezpečný zámek

Bezpečnostní funkce Telegramu

Telegram je vybaven řadou bezpečnostních funkcí, které z něj činí skvělou volbu pro zasílání zpráv. Mezi tyto funkce patří:
  • Šifrování od konce ke konci: Zprávy Telegramu jsou šifrovány od konce do konce. To znamená, že zprávy může číst pouze odesílatel a příjemce. Zprávy nemůže číst ani Telegram.
  • Tajné rozhovory: Telegram nabízí funkci nazvanou "Tajné chaty", což jsou šifrované chaty, které se po určité době samy zničí.
  • Na bázi cloudu: Zprávy Telegramu se ukládají do cloudu. To znamená, že ke svým zprávám můžete přistupovat z jakéhokoli zařízení.
  • Otevřený zdrojový kód: Telegram má otevřený zdrojový kód. To znamená, že kdokoli může zkontrolovat kód a ujistit se, že v něm nejsou žádné bezpečnostní díry.
  • Dvoufázové ověřování: Telegram nabízí dvoufázové ověření pro další úroveň zabezpečení.
  • Komprese dat: Telegram používá kompresi dat, aby se zprávy zrychlily.
Jak vidíte, Telegram nabízí řadu funkcí, které z něj dělají skvělou volbu pro zasílání zpráv. Je rychlý, bezpečný a snadno se používá. Pokud hledáte alternativu k tradičním SMS zprávám, Telegram je skvělou volbou.
sdílení souborů

Jak sdílet soubory v aplikaci Telegram

Telegram nabízí řadu způsobů sdílení souborů s kontakty. Soubory můžete sdílet prostřednictvím:
  • Skupiny Telegramu: Ve skupině Telegram můžete sdílet soubory až s 200 lidmi.
  • Tajné rozhovory: Soubory můžete sdílet s jednou osobou v tajném chatu. Soubory se po určité době samy zničí, což je ideální pro sdílení citlivých souborů.
  • Cloud: Soubory můžete sdílet s kýmkoli ze seznamu kontaktů. Soubory budou uloženy v cloudu a budou přístupné z jakéhokoli zařízení. Může to být skvělý způsob, jak sdílet velké soubory s mnoha lidmi.
  • Přímé zasílání zpráv: Soubory můžete také sdílet s lidmi ze seznamu kontaktů prostřednictvím přímých zpráv, což je poměrně jednoduché.
Sdílení souborů je jednou z nejlepších věcí na Telegramu. Je jednoduché a nabízí velkou flexibilitu. Soubory můžete sdílet se skupinami lidí nebo s jednou osobou v tajném chatu. Soubory můžete také ukládat do cloudu, takže jsou přístupné z jakéhokoli zařízení.
Pokud hledáte aplikaci pro zasílání zpráv, která nabízí sdílení souborů, Telegram je skvělou volbou. Je jednoduchá na používání a velmi flexibilní.
omezení

Omezení velikosti souborů Telegramu

Telegram má limit 2 GB na soubor. To je poměrně vysoký limit, který umožňuje posílat komprimované obrázky, dokumenty a podobné věci. Pokud však potřebujete odeslat soubor větší než 2 GB, existuje řešení.

Jak tedy můžete sdílet soubory větší, než Telegram zvládne? Podívejme se na některé z nejoblíbenějších metod.

1. Rozdělení souborů na více částí

Pokud máte soubor větší než 2 GB, můžete jej rozdělit na více částí a odeslat prostřednictvím služby Telegram. Je to poměrně jednoduché a je to oblíbené řešení pro větší soubory.
Jak tedy můžete rozdělit soubory na více částí? Existuje několik různých způsobů, jak to udělat. Můžete použít rozdělovač souborů, například HJSplit nebo 7-Zip. Nebo můžete použít nástroj pro kompresi souborů, jako je WinRAR nebo WinZip, který vaše soubory zkomprimuje na menší části.
Po rozdělení souborů na více částí je můžete odeslat prostřednictvím služby Telegram. Tato metoda může dát trochu práce, ale je to dobrý způsob, jak posílat velké soubory prostřednictvím aplikace.
komprese

2. Komprese souborů

Dalším oblíbeným řešením omezení velikosti souborů v aplikaci Telegram je komprese souborů. To lze provést pomocí nástroje pro kompresi souborů, jako je WinRAR nebo WinZip.
Soubory můžete snadno komprimovat, aby byly menší. Stačí soubor otevřít v programu WinRAR nebo WinZip a vybrat možnost "Přidat do archivu". Poté zvolte úroveň komprese a klikněte na tlačítko "OK".
Vaše soubory budou nyní zkomprimovány a připraveny k odeslání prostřednictvím služby Telegram. Jen se ujistěte, že celková velikost všech souborů nepřesahuje 2 GB, a můžete začít.
multiplatformní aplikace

3. Používání cloudových řešení pro sdílení souborů, jako je Filemail

Pokud potřebujete sdílet soubor větší než 2 GB, můžete vždy použít cloudovou službu pro sdílení souborů, která je oblíbeným řešením.
Jednoduše nahrajte svůj soubor do služby a poté sdílejte odkaz se svými kontakty. Ti si budou moci soubor stáhnout přímo ze služby.
K dispozici je mnoho různých cloudových služeb pro sdílení souborů, takže byste měli být schopni najít takovou, která bude vyhovovat vašim potřebám. Filemail je jednou z nejoblíbenějších služeb, která umožňuje sdílet velké soubory a její používání je velmi snadné.
Filemail je bezplatná služba, která umožňuje bezproblémové odesílání velkých souborů. Její používání je jednoduché a nabízí mnoho funkcí. Filemail nabízí 4 různé plány, takže si můžete vybrat ten, který vyhovuje vašim potřebám. Bezplatný plán umožňuje odesílat soubory o velikosti až 5 GB, což je pro většinu lidí více než dostačující.
Velké soubory můžete snadno sdílet pomocí e-mailu nebo zabezpečeného odkazu. Filemail je vybaven řadou funkcí, mezi které patří:
1. Zabezpečené přenosy souborů
Bezpečnost dat je pro mnoho lidí velkým problémem. Když sdílíte citlivé soubory, chcete mít jistotu, že jsou chráněny. Služba Filemail používá šifrování SSL/TLS, které chrání vaše data při přenosu. To znamená, že vaše data budou v bezpečí před odposlechy.
2. Sledování sdílených souborů
Pomocí služby Filemail můžete snadno sledovat sdílené soubory. To je skvělá funkce, pokud potřebujete sledovat stav souboru nebo pokud potřebujete ověřit, zda byl soubor přijat.
3. Rychlé přenosy
Služba Filemail používá vlastní protokol pro urychlení přenosu UDP. To pomáhá zajistit rychlý přenos souborů, i když jsou velké.
4. Soulad s ochranou osobních údajů
Filemail umožňuje zvolit, v jaké oblasti se mají soubory ukládat. Díky této funkci můžete snadno dodržovat národní předpisy a firemní politiku.
5. Integrace webových stránek
Službu Filemail lze snadno integrovat do vašich webových stránek pomocí jediného řádku kódu HTML. Tato funkce vám umožní přijímat velké soubory od zákazníků přímo na vašich webových stránkách.
6. Přizpůsobení a značka
Pokud chcete, můžete si Filemail přizpůsobit tak, aby odpovídal vaší značce. Je to skvělý způsob, jak zajistit, aby řešení pro sdílení souborů odpovídalo image vaší společnosti.
Celkově je Filemail skvělou volbou pro ty, kteří potřebují sdílet velké soubory. Je jednoduchý na používání a nabízí mnoho funkcí. Špičkové jsou také funkce zabezpečení a dodržování předpisů, což ocení mnoho lidí. Vyzkoušejte Filemail ještě dnes a zjistěte, jak vám může pomoci sdílet soubory rychle a snadno.
posudek

Závěr

Telegram je skvělá aplikace pro zasílání zpráv, která nabízí velkou flexibilitu. Můžete sdílet soubory se skupinami lidí nebo s jednou osobou v soukromém chatu. Telegram také nabízí řadu různých způsobů sdílení souborů, včetně sdílení souborů přes cloud, komprese souborů a rozdělení souborů na více částí.
Pokud potřebujete sdílet soubor menší než 2 GB, můžete použít některou z výše uvedených metod. Pokud však potřebujete odeslat velké soubory, jsou nejlepším řešením cloudové služby pro sdílení souborů. Služba Filemail nabízí řadu funkcí, které ji odlišují od ostatních, takže ji určitě vyzkoušejte.

Přenos souborů libovolné velikosti

K dispozici jsou plány Professional, Business a Enterprise

Czech