Jak přenášet soubory z iPhonu do počítače

Hledání odpovědi na otázku, jak přenést soubory z iPhonu do počítače, bylo poměrně dlouho obtížné. Mezi iPhonem a PC existuje určitá míra kompatibility, nicméně na rozdíl od synchronizace dat s Macem je stále obtížné synchronizovat data z iPhonu a PC. přenášet soubory mezi iPhonem a počítačem. Existuje několik různých metod, kterými můžete synchronizovat a přenášet data mezi počítačem se systémem Windows a iPhonem nebo iPadem.

Pokud používáte iPhone, bude pro vás seznámení s těmito pokyny velmi užitečné, kdykoli bude přenos dat v systému iOS vyžadován. Nezáleží na tom, zda chcete přenést soubory z iPhonu do počítače nebo naopak; tyto možnosti budou fungovat.

Přenos až 5 GB zdarma

Není nutná registrace

iCloud k přenosu souborů

1. Přenos souborů z iPhonu do počítače pomocí iCloudu

Celkově, iCloud je jednou z nejjednodušších metod přenosu dat mezi iPhonem a téměř jakýmkoli jiným zařízením, včetně počítače s Windows. V podstatě nahrajete svá data na iCloud a poté je načtete v jiném zařízení.

Bezplatný tarif iCloud však poskytuje pouze 5 GB úložného prostoru. Pokud tedy chcete iCloud využívat k přenosu větších souborů, musíte si předplatit prémiový tarif.
 1. Spusťte aplikaci Soubory na iPhonu.
 2. Vyhledejte soubory, které chcete přenést do počítače.
 3. Dlouze stiskněte tlačítko Kopírovat a dotkněte se ho pro jednotlivé soubory. Chcete-li zkopírovat několik souborů, použijte možnost Vybrat z nabídky se třemi tečkami.
 4. V aplikaci přejděte na iCloud Drive a vložte tam zkopírované soubory. Vaše soubory byly přeneseny na jednotku iCloud.
 5. Ke stažení souborů do počítače použijte web iCloud.com nebo aplikaci iCloud Drive pro systém Windows.
bluetooth

2. Přenos souborů z iPhonu do počítače přes Bluetooth

Bluetooth je další jednoduchou technikou přenosu dat z iPhonu do počítače. Je však třeba mít na paměti, že přenos dat z iPhonu do počítače přes Bluetooth je možný pouze pro omezený počet různých formátů souborů.
Vzhledem k tomu, že ruční výběr souborů pro přenos souborů z iPhonu do Bluetooth je časově náročný, můžete prostřednictvím Bluetooth přenášet pouze malé množství dat, což znamená, že můžete sdílet pouze omezené množství informací.
Kromě toho Bluetooth není zdaleka nejefektivnější metodou přenosu dat. V dalším odstavci se proto budeme zabývat jinou účinnou strategií.
 1. Přejeďte po panelu nastavení na domovské obrazovce iPhonu směrem nahoru a stiskněte a podržte symbol Bluetooth. Dovolte, aby se připojil k počítači, do kterého chcete přenášet data.
 2. Chcete-li zahájit přenos, vyberte možnost "nastavení" systému Windows a aktivujte možnost Bluetooth. Na kartě Windows lze nalézt možnost "zařízení". Tam zapněte funkci Bluetooth a povolte zařízení Bluetooth přijímat soubory.
 3. Vyberte soubory, které chcete přenést z iPhonu do počítače.
 4. Tyto soubory se zobrazí ve vyskakovacím okně v počítači.
MS Windows

3. Přenos souborů z iPhonu do počítače pomocí Průzkumníka souborů ve Windows

V našem článku o přenosu souborů z iPhonu do počítače se nyní podíváme na nejdominantnější a nejoblíbenější operační systém: Windows. Možná znáte Průzkumníka souborů, software pro správu a přenos souborů v počítačích se systémem Windows. Díky němu můžete snadno přistupovat k souborům v počítači a procházet úložný prostor v něm.
Pokud potřebujete přenést fotografie a videa z role fotoaparátu iPhonu, je pro vás vhodný Průzkumník souborů Windows, který umožňuje přímý přenos obrázků a videí z iPhonu do počítače prostřednictvím připojení USB. Žádný další software není potřeba.
 1. Průzkumník souborů má grafické uživatelské rozhraní pro správu dat. Pomocí připojení USB můžete iPhone připojit k počítači.
 2. Odemknutí iPhonu Povolte úspěšné navázání spojení výběrem možnosti "Trust" na iPhonu. a
 3. Přejděte na "Tento počítač" > "[název vašeho iPhone]". > "Interní úložiště" > "DCIM" > "100APPLE".
 4. Obrázky z iPhonu budou přehledně uspořádány do složek podle data.
 5. Nyní můžete požadované fotografie zkopírovat do počítače.

4. Jak přenést soubory z iPhonu do počítače pomocí iTunes

Hlavním účelem iTunes Sdílení souborů usnadňuje přenos dat mezi počítačem a kompatibilní aplikací spuštěnou v iPhonu nebo iPadu. Pokud jste si jisti, že soubory, které chcete přenést, byly vytvořeny aplikací kompatibilní s funkcí Sdílení souborů, můžete tuto funkci použít k přesunu materiálu z iPhonu do počítače.

Chcete-li přenést soubory z iPhonu do počítače pomocí sdílení souborů iTunes a USB, postupujte podle následujících kroků:
 1. Připojte iPhone k počítači a spusťte iTunes, pokud ještě nejsou automaticky spuštěny.
 2. V okně iTunes přejděte na kartu "Zařízení" a tam vyberte možnost "Sdílení souborů".
 3. Pokud chcete přenést soubory z jednoho programu do jiného v počítači, vyberte danou aplikaci ze seznamu.
 4. Po rozhodnutí, které soubory chcete zkopírovat do počítače, vyberte tyto soubory a klikněte na tlačítko "Uložit do".
 5. Chcete-li zahájit přenos souborů z iPhonu do počítače, vyberte místo v počítači, kam chcete soubory uložit, a klikněte na tlačítko "Uložit do".
Aplikace pro sdílení souborů FileMail

5. Přenos souborů z iPhonu do počítače pomocí FileMail

Soubory ze zařízení se systémem iOS můžete do počítače odesílat pomocí funkce FileMail. Odesílání velkých filmů, zvukových souborů, vysoce kvalitních sbírek fotografií a sbírek jakýchkoli jiných médií je snadné.

Na stránkách aplikace pro přenos souborů iphone se snadno používá a má možnost "pouze WiFi" pro případ, že chcete zabránit překročení limitu mobilních dat při používání aplikace. Chcete-li začít, stáhněte a nainstalujte aplikaci do svého zařízení se systémem iOS. Zdarma můžete sdílet až 5 GB, aniž byste se museli registrovat.

 1. Instalace mobilní aplikace Filemail pro ioS do iPhonu
 2. V počítači přejděte na domovskou stránku služby Filemail nebo si nainstalujte aplikaci Filemail Desktop pro PC. To vám umožní získat akceleraci přenosu UDP pro vyšší přenosové rychlosti.
 3. Spuštění aplikace FileMail na iPhonu
 4. Přihlaste se ke svému stávajícímu účtu FileMail, nebo pokud chcete, můžete tento krok přeskočit a používat naši službu bez placení.
 5. Po kliknutí na tlačítko "připojit soubory" jednoduše vyberte položky, které chcete odeslat.
 6. Uveďte e-mailové adresy příjemců, téma zprávy a její obsah (nepovinné).
 7. Klikněte na tlačítko "Odeslat". Pokud máte omezená mobilní data, může se aplikace zeptat, zda má soubory doručit jednoduše pomocí připojení WiFi.
 8. Nyní bude zahájen proces nahrávání souborů. Jakmile bude dokončen, bude vám na e-mail zaslán odkaz ke stažení.
 9. Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na stránku, kde si můžete soubory stáhnout. Nebo můžete odkaz přenést do našeho specializovaného Aplikace pro přenos souborů v systému Windows pro PC a stáhněte si je odtud.
klady a zápory

6. Jak přenést soubory z iPhonu do počítače - výhody a nevýhody různých metod

Typ přenosu Klady Nevýhody
iTune
Podporuje připojení USB i WiFi. Žádná ztráta kvality souborů, jako jsou obrázky a videa.
Ne všechny aplikace iZařízení podporují funkci sdílení souborů iTunes. Jednotlivé a vícenásobné soubory lze importovat, složky však importovat nelze.
iCloud
Všechna vaše zařízení budou synchronizována a aktualizována, kdykoli změníte soubor. Jsou kompatibilní i se zařízeními, která nejsou součástí systému iOS, ale zvláště efektivně spolupracují s ekosystémem Apple. Posiluje zabezpečení souborů pomocí dalších vrstev šifrování.
Vyžaduje připojení k internetu. S nahráváním a stahováním dat mohou být spojeny další náklady. Pokud je server přeplněný, může být přenos souborů někdy pomalý.
Sdílení přes Bluetooth
Velmi snadný proces odesílání souborů Přístupné bez připojení k internetu
Pomalý přenos, odesílání souborů může trvat dlouho. Obzvláště obtížné je odesílání velkých souborů Maximální dosah 100 metrů, což může být pro některé uživatele nedostatečné
Průzkumník souborů
Snadné použití a přehledné uživatelské rozhraní Přenosy probíhají ve velmi krátkém čase.
Někdy se iPhone nezobrazí v Průzkumníku Windows, což jim brání zobrazit obrázky iPhone v počítači.
FileMail
Uživatelé ji mohou používat bez registrace a je zdarma. Registrace není nutná Šifrování dat umožňuje rychlé a bezpečné použití Podporuje rychlý a efektivní přenos velkých souborů
Musíte mít připojení k internetu. Pokud chcete sdílet soubory větší než 5 GB, budete potřebovat předplatné.

Přenos souborů libovolné velikosti

Neomezený počet příjemců, stahování a šířka pásma

Czech