Kaip perkelti failus iš "iPhone" į "Mac

Šiame straipsnyje aprašomi 6 metodai, kuriuos galite naudoti norėdami perkelti failus iš "iPhone" į "Mac". Taip pat pateikiame žingsnis po žingsnio instrukcijas, kad galėtumėte lengvai pradėti perkelti failus iš "iPhone" į "Mac" kompiuterį.

Šiais laikais telefonus naudojame beveik viskam, todėl jie yra vieni svarbiausių prietaisų, kuriuose saugoma mūsų informacija ir failai. Dėl mūsų priklausomybės nuo telefonų, kaip daugiafunkcinių prietaisų, jų vidinėje saugykloje neišvengiamai susikaupia daugybė failų. Kai vidinė atmintis baigia išsekti, pradedate galvoti, kaip perkelti failus iš "iPhone" į "Mac", jei esate giliai įsitraukę į "Apple" ekosistemą. 

Nemokamai perkelkite iki 5 GB

Registracija nebūtina

Kabeliai prietaisams prijungti ir bendriems failams bendrinti

1. Failų perkėlimas iš "iPhone" į "Mac" naudojant kabelį

Paprasčiausias failų perkėlimo iš iPhone į "Mac" arba iš "Mac" į iPhone būdas - tiesiog prijungti iPhone prie "Mac". Naudoti šį metodą bus gana paprasta, jei šalia yra USB kabelis.
 1. Pirmiausia vieną USB laido galą prijunkite prie "iPhone", o kitą - prie "Mac" kompiuterio. Tai turėtų sukurti ryšį tarp jų ir pamatysite, kad abu įrenginiai iš karto atras vienas kitą.
 2. Spustelėkite "Finder" piktogramą viršutiniame kairiajame "Mac" ekrano kampe. Šis veiksmas turėtų inicijuoti naują "Finder" langą.
 3. Slinkdami žemyn kairiąja šonine juosta, galite pamatyti savo iPhone, įtrauktą į sąrašą "Devices/Locations". Spustelėkite nuorodą.
 4. Pasirinkite, į kurią vietą norite perkelti failus ir iš kurios norite perkelti.
 5. Jei norite perkelti failus iš "Mac" į iPhone per USB, tiesiog vilkite failą iš darbalaukio į paskirties aplanką. Jei norite perkelti failą iš telefono į kompiuterį, naršykite norimą aplanką ir vilkite failą į darbalaukį.
"AirDrop"

2. Failų perkėlimas iš "iPhone" į "Mac" belaidžiu būdu naudojant "AirDrop

Naudodamiesi programa "AirDrop" galite siųsti įvairius failus, įskaitant vaizdus, vaizdo įrašus, vietas ir svetaines. "AirDrop" yra vienas greičiausių ir veiksmingiausių duomenų perdavimo tarp iPhone ir "Mac" būdų.
"AirDrop" yra pagrindinis "iOS" ir "macOS" operacinių sistemų komponentas, leidžiantis greitai ir be vargo perkelti failus į netoliese esančius kitus asmenis. Jis naudoja "Bluetooth" ir "WiFi", todėl gali veikti net tada, kai jūsų įrenginiai nėra prijungti prie interneto. Su "AirDrop" galima perkelti vaizdus, vaizdo įrašus, tinklalapius, vietas ir kt. iš vieno įrenginio į kitą.
 1. Prijunkite "Mac" ir iPhone prie to paties belaidžio tinklo arba susiekite "Mac" ir iPhone per "Bluetooth".
 2. Atidarykite failą, kurį norite perkelti iš iPhone, ir paspauskite bendrinimo piktogramą.
 3. Paleidę "Control Center", aktyvuokite "WiFi" ir "Bluetooth" prietaise.
 4. Vėliau iPhone įjunkite "AirDrop" ir pakeiskite telefono nustatymus į "Visi / Tik kontaktai".
 5. "Mac" kompiuteryje pasirinkite "AirDrop", eidami į programą "Finder", tada spustelėkite mygtuką "Go" ir įjunkite "AirDrop" funkciją.
 6. Suaktyvinkite "Macbook" kompiuterio parinktį "Allow to be discovered by", išplečiamajame meniu pasirinkdami "Contacts Only/Everyone".
 7. Faile raskite mygtuką "Bendrinti" ir pasirinkite "AirDrop" parinktį savo iPhone.
 8. Dabar palaukite, kol bus baigtas failų perdavimas.

3. Failų perkėlimas iš "iPhone" į "Mac" naudojant "iTunes

Kitame straipsnyje apie tai, kaip perkelti failus iš "iPhone" į "Mac", apžvelgsime "iTunes". Dauguma žmonių, perkeldami duomenis iš iPhone į kompiuterį, vis dar renkasi "iTunes". Tačiau naudojant "iTunes" į "Mac" kompiuterį galima perkelti tik tų "iOS" įrenginio programų, kurios palaiko failų bendrinimą, duomenis, o tai apriboja perduodamų failų tipus.

Apskritai yra dvi galimybės sinchronizuoti muziką, filmus, nuotraukas, kontaktus, kalendorius ir įrenginio atsargines kopijas per "iTunes" paskyrą:

 1. USB
 2. "WiFi"

"iTunes" sinchronizavimas per USB

Naudodami galintį, failus iš "iPhone" į "Mac" perkelti gana paprasta:
 1. Atidarykite "iTunes". Įsitikinkite, kad turite naujausią versiją.
 2. USB jungtimi prijunkite iPhone prie kompiuterio. Turėtumėte pastebėti prietaisą, įtrauktą į "iTunes" viršutiniame kairiajame kampe esantį sąrašą "Connected Devices" (prijungti įrenginiai).
 3. Spustelėkite prietaiso simbolį.
 4. Kairėje "iTunes" pusėje pasirinkite "Settings", kad pamatytumėte, kokią medžiagą galima sinchronizuoti.
 5. Pasirinkite norimus failus, tada spustelėkite Sinchronizuoti su "iTunes".
 6. "iTunes" apatiniame dešiniajame kampe pasirinkite "Apply". Turėtų prasidėti automatinis sinchronizavimas ir nuo šiol jūsų įrenginiai bus sinchronizuojami kiekvieną kartą, kai prisijungsite per USB jungtį ir atidarysite "iTunes". 

"iTunes" sinchronizavimas su "Wi-Fi

Galite sukonfigūruoti iPhone sinchronizuoti medžiagą per "WiFi", jei prieš tai patvirtinote, kad kompiuteryje veikia naujausia "iTunes" versija ir kad iPhone ir kompiuteris yra prijungti prie to paties "WiFi" tinklo. Tam reikia žaibo laido, kuriuo iPhone būtų prijungtas prie kompiuterio.
 1. USB jungtimi prijunkite iPhone prie kompiuterio.
 2. Programos "iTunes" lango viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite mygtuką Įrenginys.
 3. Skirtukas Suvestinė yra po skirtuku Nustatymai.
 4. Pažymėkite langelį šalia Sinchronizuoti su šiuo prietaisu per "WiFi" ir pasirinkite Taikyti.
failų perkėlimas naudojant "Wi-Fi

4. Failų perkėlimas iš "iPhone" į "Mac" naudojant "iCloud

Paprasta ir lengva naudoti, "iCloud" diskas organizuoti failus į atskirus aplankus yra viena iš daugelio stipriųjų paslaugos pusių. Naudodamiesi savo "Apple ID" galėsite pasiekti duomenis, saugomus staliniuose kompiuteriuose ir "iPhone" telefonuose.

Atminkite, kad naudojant šį metodą reikia patikimo "Wi-Fi" ryšio. Be to, patikrinkite, ar iPhone ir "Mac" kompiuteriuose įdiegtos naujausios atitinkamų OS versijos. Tą patį galite padaryti vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis.

 1. Į "Apple" meniu pateksite spustelėję darbalaukio viršutiniame kairiajame kampe esantį iškylantįjį langelį "Apple".
 2. Meniu pasirinkite Nustatymai Sistema.
 3. Tiesiog eikite į priekį ir spustelėkite "iCloud".
 4. Prisijunkite naudodami el. pašto adresą ir slaptažodį, susietą su jūsų "Apple ID".
 5. Norėdami nustatyti "iCloud", vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.
 6. Pereikite į iPhone programėlę "Settings".
 7. Atsidariusiame meniu pasirinkite "jūsų vardas" ir tada "iCloud".
 8. Įjunkite "iCloud Drive" - tai ketvirtas žingsnis.
 9. Eikite į "Apple" meniu savo kompiuteryje ir spustelėkite "Sistemos nuostatos".
FileMail Failų dalijimosi programa

5. Failų perkėlimas iš "iPhone" į "Mac" naudojant FileMail

Su FileMail paprasta siųsti didelius vaizdo ir garso failus, aukštos kokybės nuotraukų rinkinius ir bet kokios kitos medijos rinkinius. Mūsų iphone failų perdavimo programa lengva naudoti, be to, yra parinktis "tik WiFi", jei norite, kad naudojantis šia programėle nebūtų viršytas mobiliųjų duomenų limitas.

Jei dalijatės tik mažesniais nei 5 GB dydžio failais, galite tai daryti neužsiregistravę ir be prenumeratos. FileMail leidžia naudotojams dalytis failais ir juos gauti tarp "iPhone" ir "Mac" labai paprastai, atlikus kelis paprastus veiksmus:
 1. Atsisiųskite, įdiekite ir paleiskite mobiliąją programėlę FileMail.
 2. Spustelėkite "Pridėti failus".
 3. Pereikite prie norimų failų ir (arba) aplankų ir juos prisekite.
 4. Galite pasirinkti, ar siųsti failus el. paštu, ar įkelti failus ir gauti bendrinamą nuorodą.
 5. Jei pasirinkote "Siųsti el. paštu", įveskite gavėjo el. pašto adresą. Jei norite, pateikite neprivalomą pranešimą.
 6. Paspauskite siuntimo mygtuką.
 7. Gavėjas gaus el. laišką su instrukcijomis, kaip atsisiųsti failus.
 8. Jei pasirinkote parinktį "Siųsti kaip nuorodą", įkėlę failus gausite nuorodą, kurią galėsite bendrinti su tuo, su kuo norite bendrinti failus.
 9. "Mac" naudotojas, kuris šiame pavyzdyje yra gavėjas, gali naudoti mūsų darbalaukio programa atsisiunčiant failus, o tai užtikrins UDP perdavimo pagreitinimą ir didesnį greitį bei tvirtesnį ryšį.
privalumai ir trūkumai

6. Kaip perkelti failus iš "iPhone" į "Mac" - įvairių sprendimų privalumų ir trūkumų nagrinėjimas

Perkėlimo tipas Privalumai Trūkumai
"AirDrop"
Kadangi jis gali automatiškai aptikti netoliese esančius imtuvus, nereikia prijungti jokių įrenginių.
Lėtas metodas, kai šiuolaikinių "Mac" modelių duomenų perdavimo sparta yra apie 40 MB/s. Naudojant "AirDrop" viešajame tinkle gali būti piktnaudžiaujama, todėl būkite atsargūs, jei norite leisti žmonėms perduoti failus į jūsų "Mac" naudodami šią funkciją.
USB kabelis
Lengva ir paprasta naudoti Norint siųsti failus, nereikia interneto ryšio Labai greitai siunčiami net ir dideli failai
Tai priklauso nuo fizinio USB kabelio prieinamumo ir nuo to, ar abu prietaisai yra arti vienas kito.
"iTunes"
Palaikomas USB ir "WiFi" ryšys. Neprarandama tokių failų, kaip vaizdai ir vaizdo įrašai, kokybė
Ne visos "iDevice" programos palaiko "iTunes File Sharing" funkciją. Galima importuoti atskirus ir kelis failus, tačiau negalima importuoti aplankų.
"iCloud"
Visi jūsų įrenginiai bus sinchronizuojami ir atnaujinami, kai tik pakeisite failą naudodami debesų saugyklą. "iCloud" paslaugos suderinamos su ne "iOS" įrenginiais, tačiau jos ypač efektyviai sąveikauja su "Apple" ekosistema. Debesijos saugyklų teikėjai savo paslaugų saugumą sustiprina papildomais sluoksniais.
Failų saugojimui debesyje reikalingas interneto ryšys. Su duomenų įkėlimu ir atsisiuntimu iš debesies susijusios išlaidos gali didėti. Jei serveris perpildytas, failų perdavimas kartais gali būti lėtas.
FileMail
Registruotis nereikia. Nemokamai galite dalytis iki 5 GB dydžio failais. Duomenų šifravimas užtikrina greitą ir saugų naudojimą Palaiko greitą ir efektyvų didelių failų perdavimą
Reikalingas interneto ryšys. Norėdami bendrinti didesnius nei 5B failus, turite turėti prenumeratą.

Bet kokio dydžio failų perkėlimas

Neribotas gavėjų, atsisiuntimų ir duomenų srauto pralaidumo kiekis

Lithuanian