Kā pārsūtīt failus no iPhone uz Mac

Šajā rakstā mēs aplūkojam 6 metodes, ko varat izmantot, lai pārsūtītu failus no iPhone uz Mac. Mēs sniedzam arī soli pa solim izklāstītas instrukcijas, lai jūs varētu viegli sākt šo failu pārvietošanu no iPhone uz Mac.

Mūsdienās tālruņus izmantojam gandrīz visam, tāpēc tie ir vienas no svarīgākajām ierīcēm, kurās tiek pārnēsāta mūsu informācija un faili. Mūsu atkarība no tālruņiem kā daudzfunkcionālām ierīcēm neizbēgami noved pie daudzu failu uzkrāšanas to iekšējā atmiņā. Kad iekšējā krātuve būs izsīkusi, jūs domāsiet, kā pārsūtīt failus no iPhone uz Mac, ja esi iedziļinājies Apple ekosistēmā. 

Pārsūtiet līdz 5 GB bez maksas

Nav nepieciešama reģistrācija

Kabeļi ierīču savienošanai un failu kopīgošanai

1. Failu pārsūtīšana no iPhone uz Mac, izmantojot kabeli

Vienkārša iPhone savienošana ar Mac, iespējams, ir visvienkāršākā metode failu pārsūtīšanai no iPhone uz Mac vai no Mac uz iPhone. Izmantojot šo pieeju, būs diezgan viegli, ja tuvumā ir pieejams USB kabelis.
 1. Pirmajā solī pievienojiet vienu USB vada galu savam iPhone, bet otru - Mac datoram. Tādējādi starp abām ierīcēm tiks izveidots savienojums, un jūs redzēsiet, ka abas ierīces nekavējoties atklāj viena otru.
 2. Noklikšķiniet uz Finder ikonas Mac ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Šai darbībai ir jāiniciē jauns Finder logs.
 3. Ritinot kreisajā sānjoslā uz leju, varat redzēt savu iPhone, kas norādīts sadaļā Ierīces/Lokācijas vietas. Noklikšķiniet uz saites.
 4. Izvēlieties, uz kurieni vēlaties pārvietot failus un no kurienes.
 5. Ja vēlaties pārsūtīt failus no Mac uz iPhone, izmantojot USB, vienkārši velciet failu no darbvirsmas uz galamērķa mapi. Ja vēlaties pārvietot failu no tālruņa uz datoru, pārlūkojiet vajadzīgo mapi un velciet un nometiet failu uz darbvirsmas.
AirDrop

2. Failu pārsūtīšana no iPhone uz Mac bezvadu režīmā, izmantojot AirDrop

Izmantojot programmu AirDrop, varat sūtīt dažāda veida failus, tostarp attēlus, videoklipus, vietas un vietnes. AirDrop ir viena no ātrākajām un efektīvākajām datu pārsūtīšanas metodēm starp iPhone un Mac.
AirDrop ir iOS un macOS operētājsistēmu pamatkomponents, kas ļauj ātri un bez piepūles pārsūtīt failus tuvumā esošajiem lietotājiem. Tā izmanto Bluetooth un Wi-Fi, kas ļauj tai darboties arī tad, ja ierīces nav savienotas ar internetu. AirDrop ļauj pārsūtīt attēlus, videoklipus, tīmekļa vietnes, atrašanās vietas un citus datus no dažādām ierīcēm.
 1. Pievienojiet Mac un iPhone vienam bezvadu tīklam vai savienojiet Mac un iPhone, izmantojot Bluetooth.
 2. Atveriet failu, kuru vēlaties pārsūtīt no iPhone, un pēc tam nospiediet kopīgošanas ikonu.
 3. Pēc "Vadības centra" palaišanas aktivizējiet ierīcē Wi-Fi un Bluetooth.
 4. Pēc tam aktivizējiet AirDrop savā iPhone un mainiet tālruņa iestatījumus uz "Tikai visiem/kontakti".
 5. Mac datorā izvēlieties AirDrop, atverot programmu "Finder", pēc tam noklikšķiniet uz pogas "Go" un ieslēdziet AirDrop funkciju.
 6. Aktivizējiet opciju "Allow to be discovered by" (Atļaut, lai to atklāj) Macbook datorā, no nolaižamajā izvēlnē izvēloties "Contacts Only/Everyone" (Tikai kontakti/visi).
 7. Failiņā atrodiet pogu "Kopīgot" un pēc tam savā iPhone izvēlieties opciju "AirDrop".
 8. Tagad pagaidiet, līdz failu pārsūtīšana ir pabeigta.

3. Failu pārsūtīšana no iPhone uz Mac ar iTunes

Nākamajā rakstā par to, kā pārsūtīt failus no iPhone uz Mac, mēs apskatīsim. iTunes. Lielākā daļa cilvēku, pārsūtot datus no iPhone uz datoru, joprojām izvēlas izmantot iTunes. Tomēr, izmantojot iTunes, uz Mac datoru drīkst pārsūtīt tikai to iOS ierīces programmu datus, kuras atbalsta failu koplietošanu, un tas ierobežo pārsūtāmo failu veidus.

Kopumā ir divas iespējas sinhronizēt mūziku, filmas, fotoattēlus, kontaktpersonas, kalendārus un ierīces dublējumu, izmantojot iTunes kontu:

 1. USB
 2. WiFi

iTunes sinhronizēšana, izmantojot USB

Ja ir iespējams, failu pārsūtīšana no iPhone uz Mac ir diezgan vienkārša:
 1. Atver iTunes. Pārliecinieties, vai ir jaunākā versija.
 2. USB savienojiet iPhone ar datoru. iTunes augšējā kreisajā stūrī vajadzētu pamanīt ierīci, kas norādīta sadaļā Savienotās ierīces.
 3. Noklikšķiniet uz ierīces simbola.
 4. iTunes kreisajā pusē izvēlieties Iestatījumi, lai redzētu, kāda veida materiālus var sinhronizēt.
 5. Izvēlieties vēlamos failus un noklikšķiniet uz Sinhronizēt iTunes.
 6. iTunes apakšējā labajā stūrī izvēlieties "Apply". Sinhronizācija sāksies automātiski un no šī brīža ierīces sinhronizēsies ikreiz, kad pieslēgsieties, izmantojot USB, un iTunes būs atvērts. 

iTunes sinhronizēšana ar Wi-Fi

Varat konfigurēt iPhone sinhronizēt materiālus, izmantojot Wi-Fi, ja iepriekš esat pārliecinājies, ka datorā ir instalēta jaunākā iTunes versija un ka iPhone un dators ir savienoti ar vienu un to pašu Wi-Fi tīklu. Šim nolūkam nepieciešams zibspuldzes vads, lai savienotu iPhone ar datoru.
 1. USB savienojiet iPhone ar datoru.
 2. Programmas iTunes loga augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz pogas Ierīce.
 3. Cilne Kopsavilkums atrodas zem cilnes Iestatījumi.
 4. Atzīmējiet izvēles rūtiņu Sinhronizēt ar šo ierīci, izmantojot Wi-Fi, un izvēlieties Lietot.
failu pārsūtīšana, izmantojot wifi

4. Failu pārsūtīšana no iPhone uz Mac ar iCloud

Vienkārša un viegli lietojama, iCloud Drive organizēt failus savās mapēs, ir viena no daudzajām pakalpojuma stiprajām pusēm. Izmantojot savu Apple ID, varēsiet piekļūt datiem, kas glabājas gan galddatoros, gan tālruņos iPhone.

Paturiet prātā, ka, izmantojot šo metodi, ir nepieciešams uzticams Wi-Fi savienojums. Pārbaudiet arī, vai jūsu iPhone un Mac ir uzstādītas jaunākās attiecīgo operētājsistēmu versijas. To pašu varat izdarīt, sekojot šiem norādījumiem.

 1. Piekļūstiet Apple izvēlnei, noklikšķinot uz Apple uznirstošā loga darbvirsmas augšējā kreisajā stūrī.
 2. Izvēlnē izvēlnē izvēlieties Preferences System.
 3. Vienkārši dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz iCloud.
 4. Pierakstieties, izmantojot ar Apple ID saistīto e-pasta adresi un paroli.
 5. Lai iestatītu iCloud, izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
 6. Dodieties uz iPhone lietotni "Iestatījumi".
 7. Izveidotajā izvēlnē izvēlieties "jūsu vārds" un pēc tam iCloud.
 8. Ieslēdziet iCloud Drive, kas ir ceturtais solis.
 9. Dodieties uz Apple izvēlni datorā un tur noklikšķiniet uz "Sistēmas preferences".
FileMail Failu koplietošanas lietotne

5. Failu pārsūtīšana no iPhone uz Mac, izmantojot FileMail

Ar FileMail ir vienkārši sūtīt lielus video failus, audio failus, augstas kvalitātes fotoattēlu kolekcijas un jebkura cita veida multivides kolekcijas. Mūsu iphone failu pārsūtīšanas lietotne ir viegli lietojama, un tajā ir iespēja "tikai WiFi", ja vēlaties, lai tās lietošanas laikā netiktu pārsniegts mobilo datu limits.

Ja kopīgojat tikai failus, kuru koplietošanas apjoms nepārsniedz 5 GB, varat to darīt bez reģistrēšanās un bez abonēšanas. FileMail ļauj lietotājiem kopīgot un saņemt failus starp iPhone un Mac, veicot dažus vienkāršus soļus:
 1. Lejupielādējiet, instalējiet un palaidiet FileMail mobilo lietotni.
 2. Noklikšķiniet uz "Pievienot failus".
 3. Pārejiet uz vajadzīgajiem failiem un/vai mapēm un pievienojiet tos.
 4. Varat izvēlēties sūtīt failus kā e-pastu vai augšupielādēt failus un saņemt koplietojamu saiti.
 5. Ja esat izvēlējies "Sūtīt kā e-pastu", ievadiet saņēmēja e-pasta adresi. Ja vēlaties, nosūtiet neobligātu ziņu.
 6. Nospiediet pogu sūtīt.
 7. Saņēmējs saņems e-pastu ar norādījumiem, kā lejupielādēt failus.
 8. Ja esat izvēlējies iespēju "Sūtīt kā saiti", pēc failu augšupielādes saņemsiet saiti, kuru varēsiet kopīgot ar jebkuru personu, ar kuru vēlaties kopīgot failus.
 9. Mac lietotājs, kas šajā piemērā ir saņēmējs, var izmantot mūsu datora lietotne lai lejupielādētu failus, kas nodrošinās UDP pārsūtīšanas paātrinājumu, lai panāktu lielāku ātrumu un stabilāku savienojumu.
plusi un mīnusi

6. Kā pārsūtīt failus no iPhone uz Mac - dažādu risinājumu plusi un mīnusi

Pārsūtīšanas veids Plusi Mīnusi
AirDrop
Tā kā tas var automātiski noteikt tuvumā esošos uztvērējus, nav nepieciešams pieslēgt nevienu ierīci.
Lēna metode ar aptuveni 40 MB/s pārsūtīšanas ātrumu starp mūsdienu Mac modeļiem. AirDrop var tikt ļaunprātīgi izmantota, ja to izmanto publiskā tīklā, tāpēc esiet piesardzīgi attiecībā uz atļauju cilvēkiem pārsūtīt failus uz jūsu Mac, izmantojot šo funkciju.
USB kabelis
Viegli un vienkārši lietojams Failu nosūtīšanai nav nepieciešams interneta savienojums. Ļoti ātri nosūta failus, pat lielus failus.
Tas ir atkarīgs no USB kabeļa fiziskās pieejamības un no tā, vai abas ierīces atrodas tuvu viena otrai.
iTunes
Atbalsta gan USB, gan Wi-Fi savienojumu. Failiem, piemēram, attēliem un videoklipiem, nav kvalitātes zudumu.
Ne visas iDevice programmas atbalsta iTunes failu kopīgošanas funkciju. Var importēt atsevišķus un vairākus failus, taču mapes importēt nevar.
iCloud
Visas jūsu ierīces tiks sinhronizētas un atjauninātas, kad mainīsiet failu, izmantojot mākoņkrātuvi. iCloud pakalpojumi ir saderīgi ar ierīcēm, kas nav iOS ierīces, tomēr īpaši efektīvi tie mijiedarbojas ar Apple ekosistēmu. Mākoņglabāšanas pakalpojumu sniedzēji pastiprina savu pakalpojumu drošību ar papildu slāņiem.
Mākoņbāzētai failu krātuvei ir nepieciešams interneta savienojums. Ar datu augšupielādi un lejupielādi no mākoņa saistītās izmaksas var pieaugt. Ja serveris ir pārpildīts, failu pārsūtīšana dažkārt var kļūt lēna.
FileMail
Reģistrācija nav nepieciešama. Bezmaksas koplietošana failiem līdz 5 GB. Datu šifrēšana nodrošina ātru un drošu lietošanu. Atbalsta ātru un efektīvu lielu failu pārsūtīšanu.
Ir nepieciešams interneta savienojums. Lai kopīgotu failus, kas ir lielāki par 5 B, ir nepieciešams abonements.

Jebkura izmēra failu pārsūtīšana

Neierobežots saņēmēju, lejupielādes un joslas platums

Latvian