Jak wysyłać duże pliki za pomocą Telegramu

Telegram to jedna z najpopularniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości na świecie. Jest prosty, szybki, bezpieczny i darmowy. Telegram zyskuje ostatnio popularność jako alternatywa dla bardziej uznanych aplikacji do czatowania, ze względu na nacisk na prywatność i bezpieczeństwo. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji do przesyłania wiadomości, możesz używać aplikacji do udostępniania plików, a my przejdziemy do tego, jak możesz wysyłać duże pliki za pomocą Telegrama.

Jedną z najlepszych rzeczy w Telegramie jest to, że jest bardzo bezpieczny. Wiadomości są szyfrowane za pomocą tajnego sosu, który jest praktycznie niemożliwy do złamania. Ponadto Telegram jest jedną z niewielu aplikacji do przesyłania wiadomości, które oferują szyfrowanie end-to-end. Oznacza to, że Twoje wiadomości są całkowicie bezpieczne od nadawcy do odbiorcy.

Kolejną wspaniałą rzeczą w Telegramie jest jego szybkość. Telegram jest szybszy niż SMS, a także jest znacznie tańszy. Telegram używa technologii zwanej "Kompresją danych", która sprawia, że jest bardzo szybki.
Telegram jest również bardzo prosty w użyciu. Interfejs użytkownika jest usprawniony i łatwy do zrozumienia. Wreszcie, Telegram jest bezpłatny w użyciu. Nie ma żadnych opłat abonamentowych ani ukrytych kosztów. Jeśli szukasz szybkiej, bezpiecznej i prostej aplikacji do przesyłania wiadomości, Telegram to świetny wybór. Jest dostępny dla wszystkich głównych platform, w tym iOS, Android, Windows i Mac.

Transfer do 5 GB za darmo

Niewymagana rejestracja

bezpieczny zamek

Funkcje bezpieczeństwa programu Telegram

Telegram jest wyposażony w szereg funkcji bezpieczeństwa, które sprawiają, że jest to świetny wybór do przesyłania wiadomości. Te cechy obejmują:
  • End-to-End Encryption: Wiadomości Telegram są szyfrowane od końca do końca. Oznacza to, że tylko nadawca i odbiorca mogą przeczytać wiadomości. Nawet Telegram nie może odczytać wiadomości.
  • Tajne rozmowy: Telegram oferuje funkcję o nazwie "Tajne czaty", które są zaszyfrowanymi czatami, które ulegają samozniszczeniu po określonym czasie.
  • Cloud-Based: Wiadomości Telegram są przechowywane w chmurze. Oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do swoich wiadomości z dowolnego urządzenia.
  • Open Source: Telegram jest oprogramowaniem open source. Oznacza to, że każdy może przeprowadzić audyt kodu, aby upewnić się, że nie ma dziur w zabezpieczeniach.
  • Weryfikacja dwuetapowa: Telegram oferuje dwuetapową weryfikację dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.
  • Kompresja danych: Telegram używa kompresji danych, aby wiadomości były szybsze.
Jak widać, Telegram oferuje wiele funkcji, które sprawiają, że jest to świetny wybór do przesyłania wiadomości. Jest szybki, bezpieczny i prosty w użyciu. Jeśli szukasz alternatywy dla tradycyjnych wiadomości SMS, Telegram jest świetnym wyborem.
udostępnianie plików

Jak udostępniać pliki w Telegramie

Telegram oferuje wiele sposobów na udostępnianie plików swoim kontaktom. Możesz udostępniać pliki poprzez:
  • Grupy Telegram: Możesz udostępniać pliki nawet 200 osobom w grupie Telegram.
  • Tajne rozmowy: Możesz udostępniać pliki jednej osobie w ramach tajnego czatu. Pliki ulegną samozniszczeniu po określonym czasie, co czyni je idealnymi do udostępniania wrażliwych plików.
  • Cloud: Możesz udostępniać pliki każdemu, kto znajduje się na Twojej liście kontaktów. Pliki będą przechowywane w chmurze i można do nich uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia. Może to być świetny sposób na udostępnianie dużych plików wielu osobom.
  • Direct Messaging: Możesz również udostępniać pliki osobom z listy kontaktów poprzez bezpośrednie wiadomości, co jest stosunkowo proste.
Udostępnianie plików jest jedną z najlepszych rzeczy w Telegramie. Jest prosty do zrobienia i oferuje dużą elastyczność. Możesz udostępniać pliki grupom osób lub jednej osobie w tajnym czacie. Możesz również przechowywać pliki w chmurze, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp z dowolnego urządzenia.
Jeśli szukasz aplikacji do przesyłania wiadomości, która oferuje udostępnianie plików, Telegram to świetny wybór. Jest prosty w użyciu i bardzo elastyczny.
ograniczenia

Limity rozmiaru plików w Telegramie

Telegram ma limit 2 GB na jeden plik. Jest to dość wysoki limit i pomieści wysyłanie skompresowanych obrazów, dokumentów i rzeczy tej natury. Jeśli jednak musisz wysłać plik, który jest większy niż 2 GB, istnieje obejście.

Jak więc można udostępniać pliki większe niż to, co może obsłużyć Telegram? Przyjrzyjmy się kilku najpopularniejszym metodom.

1. Dzielenie plików na wiele części

Jeśli masz plik, który jest większy niż 2 GB, możesz podzielić go na wiele części i wysłać przez Telegram. Jest to stosunkowo proste do zrobienia i jest to popularne obejście dla większych plików.
Jak więc podzielić pliki na wiele części? Jest kilka różnych sposobów, aby to zrobić. Możesz użyć programu do dzielenia plików, takiego jak HJSplit lub 7-Zip. Możesz też użyć narzędzia do kompresji plików, takiego jak WinRAR lub WinZip, aby skompresować swoje pliki na mniejsze części.
Po podzieleniu plików na wiele części, możesz je wysłać za pośrednictwem Telegrama. Ta metoda może wymagać trochę pracy, ale jest to dobry sposób na wysyłanie dużych plików za pośrednictwem aplikacji.
kompresja

2. Kompresja plików

Innym popularnym obejściem dla limitu rozmiaru plików w Telegramie jest kompresja plików. Można to zrobić za pomocą narzędzia do kompresji plików, takiego jak WinRAR lub WinZip.
Możesz łatwo skompresować swoje pliki, aby je zmniejszyć. Wystarczy otworzyć plik w programie WinRAR lub WinZip i wybrać opcję "Dodaj do archiwum". Następnie wybierz poziom kompresji i kliknij "OK".
Twoje pliki będą teraz skompresowane i gotowe do wysłania przez Telegram. Upewnij się tylko, że łączny rozmiar wszystkich plików nie przekracza 2 GB i będzie dobrze.
aplikacje wieloplatformowe

3. Korzystanie z rozwiązań do udostępniania plików w chmurze, takich jak Filemail

Jeśli musisz udostępnić plik, który jest większy niż 2 GB, zawsze możesz skorzystać z usługi udostępniania plików w chmurze, która jest popularnym obejściem.
Wystarczy przesłać swój plik do serwisu, a następnie udostępnić link swoim kontaktom. Będą oni mogli pobrać plik bezpośrednio z serwisu.
Dostępnych jest wiele różnych usług udostępniania plików w chmurze, więc powinieneś być w stanie znaleźć taką, która spełnia Twoje potrzeby. Filemail to jedna z najpopularniejszych usług, która umożliwia udostępnianie dużych plików i jest bardzo łatwa w użyciu.
Filemail to darmowa usługa, która pozwala na bezproblemowe wysyłanie dużych plików. Jest prosty w użyciu i oferuje wiele funkcji. Filemail oferuje 4 różne plany, więc możesz wybrać ten, który pasuje do Twoich potrzeb. Darmowy plan pozwala na wysyłanie plików do 5 GB, co jest więcej niż wystarczające dla większości osób.
Możesz łatwo udostępniać duże pliki za pomocą poczty elektronicznej lub bezpiecznego łącza ze spokojem. Filemail jest wyposażony w szereg funkcji, które obejmują:
1. Bezpieczne przesyłanie plików
Bezpieczeństwo danych jest dużym problemem dla wielu osób. Gdy udostępniasz poufne pliki, chcesz mieć pewność, że są one chronione. Filemail używa szyfrowania SSL/TLS do ochrony danych w trakcie przesyłania. Oznacza to, że Twoje dane będą bezpieczne przed podsłuchiwaczami.
2. Śledzenie udostępnionych plików
Dzięki Filemail możesz łatwo śledzić swoje udostępnione pliki. Jest to świetna funkcja, jeśli musisz śledzić status pliku lub jeśli musisz sprawdzić, czy plik został odebrany.
3. Szybkie przelewy
Filemail używa niestandardowego protokołu przyspieszenia transferu UDP. Pomaga to upewnić się, że pliki są przesyłane szybko, nawet jeśli są duże.
4. Zgodność z zasadami ochrony prywatności
Filemail pozwala wybrać, w jakim regionie mają być przechowywane pliki. Dzięki tej funkcji możesz łatwo dostosować się do przepisów krajowych i polityki Twojej firmy.
5. Integracja stron internetowych
Filemail można łatwo zintegrować z witryną za pomocą jednej linii kodu HTML. Ta funkcja pozwala na odbieranie dużych plików od klientów bezpośrednio w Twojej witrynie.
6. Indywidualizacja i branding
Jeśli chcesz, możesz dostosować program Filemail do swojej marki. To świetny sposób, aby upewnić się, że rozwiązanie do udostępniania plików pasuje do wizerunku Twojej firmy.
Ogólnie rzecz biorąc, Filemail to świetny wybór dla tych, którzy muszą udostępniać duże pliki. Jest prosty w użyciu i oferuje wiele funkcji. Funkcje bezpieczeństwa i zgodności są również najwyższej klasy, co doceni wiele osób. Wypróbuj program Filemail już dziś i przekonaj się, że może on pomóc w szybkim i łatwym udostępnianiu plików.
wyrok

Wniosek

Telegram to świetna aplikacja do przesyłania wiadomości, która oferuje dużą elastyczność. Możesz udostępniać pliki grupom osób lub jednej osobie na prywatnym czacie. Telegram oferuje również wiele różnych sposobów udostępniania plików, w tym udostępnianie plików przez chmurę, kompresowanie plików i dzielenie plików na wiele części.
Jeśli potrzebujesz udostępnić plik mniejszy niż 2 GB, możesz użyć jednej z metod wymienionych powyżej. Jeśli jednak musisz wysłać duże pliki, najlepszym rozwiązaniem są usługi udostępniania plików w chmurze. Filemail oferuje wiele funkcji, które wyróżniają go z tłumu, więc upewnij się, że spróbujesz.

Transfer plików o dowolnym rozmiarze

Dostępne plany Professional, Business i Enterprise

Polish