"Gmail" priedų dydžio riba ir kaip dalytis failais, kurie apeina ribą

"Gmail" yra populiari "Google" el. pašto paslauga. Nuo 2004 m., kai buvo pradėta teikti, ji tapo viena dažniausiai naudojamų el. pašto paslaugų visame pasaulyje.

Dėl paprastos naudoti sąsajos "Gmail" yra puikus pasirinkimas naujiems el. pašto naudotojams, o tai paaiškina jo populiarumą. Tiesą sakant, 2021 m. pabaigoje "Gmail" turėjo 1,8 mlrd. aktyvių naudotojų visame pasaulyje.

Tačiau viena iš savybių, galinčių trukdyti plačiai naudoti šią programėlę, yra el. laiškų priedų, kuriuos galima siųsti ir gauti per ją, apribojimas. Dalijantis dideliais failais gali kilti problemų dėl "Gmail" serveriais siunčiamų ir gaunamų failų priedų dydžio apribojimo.

Šis apribojimas gali kelti problemų ir trukdyti dalijimasis dideliais failais pavyzdžiui, skaičiuoklės, pristatymai, muzikos kūriniai ir vaizdo įrašai. Laimei, yra metodų, kuriais galima apeiti šią ribą.

Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime, kaip apeiti šią dydžio ribą ir siųsti didelius laiškus su dideliais priedais per "Gmail". Pasinerkime!

Nemokamai siųskite failus iki 5 GB

Registracija nebūtina

Kodėl el. laiškų dydis ribojamas?

Yra dvi priežastys, kodėl "Gmail" taiko šį failų dydžių apribojimą.

Pirmoji priežastis - užtikrinti, kad failų įkėlimas ar atsisiuntimas neužtruktų pernelyg ilgai. Turint omenyje, kad 1 MB dydžio failo įkėlimas trunka apie 14 sekundžių, didelių failų siuntimas el. laiškais gali užtrukti daug laiko, todėl "Gmail" yra nustatytas šis apribojimas.

"Gmail" šis dydžio apribojimas nustatytas ir todėl, kad didesniuose failuose gali būti virusų arba kenkėjiškų programų, kurios gali užkrėsti jūsų kompiuterį, jei juos atsisiųsite. Atsižvelgdama į šiuos pavojus, "Gmail" riboja didelių failų siuntimą ir gavimą, kad užtikrintų naudotojų saugumą. Tačiau yra būdų, kaip apeiti šį dydžio apribojimą.

Geriausių el. pašto paslaugų teikėjų el. pašto priedų dydis

Geriausi nemokamo el. pašto paslaugų teikėjai, tokie kaip "Gmail", "Yahoo", "Outlook" ir kiti, turi ribotą failų, kuriuos galima siųsti arba gauti per jų serverius, dydį. Pažiūrėkime, kaip įvairūs paslaugų teikėjai laikosi "Gmail", kai kalbama apie failų dydžius.
El. pašto paslaugų teikėjas Failų priedų dydžio riba (MB)
Outlook.com / Hotmail.com
34
Gmail.com
25
ProtonMail.com
25
Yahoo.com
25
AOL.com
25
Mail.com
30
Kaip matote iš sąrašo, beveik visi populiariausi el. pašto paslaugų teikėjai priedams nustatė bendrą 25 MB dydį. Taip yra todėl, kad jų serveriai sukonfigūruoti taip, kad galėtų apdoroti tokius didelius failus, ir jie nori išlaikyti nuoseklumą.
Tačiau "Gmail" turi vieną mažiausių el. laiškų priedų apribojimų. Dėl šios priežasties gali kilti problemų siunčiant didelius failus per "Gmail". Tačiau nenusiminkite, nes yra būdų, kaip siųsti didelius el. laiškus per "Gmail".
apeiti "gmail" priedo dydžio ribą

Kaip apeiti "Gmail" failo dydžio apribojimą

Per "Gmail" galima siųsti didelius el. laiškus įvairiais būdais. Jums tereikia žinoti tinkamą apeinamąjį būdą. Apžvelkime keletą būdų, kuriuos galite naudoti norėdami siųsti didelius failus per "Gmail".
suspausti ir sumažinti

1. Suspauskite failus

Vienas paprasčiausių būdų - suspausti failus, kad apeitumėte "Gmail" dydžio apribojimą. Jums tereikia suspausti failą į ZIP arba RAR formatą, kad galėtumėte jį nusiųsti "Gmail" adresatui. Kai jie gaus failą, jiems tereikės jį išskleisti prieš atidarant. Tai iš tiesų taip paprasta.
Jei norite užrišti failą, tereikia dešiniuoju pelės klavišu spustelėti failą ir pasirinkti parinktį "Siųsti į" > "Suspaustas (užrištas) aplankas". Užtruks kelias sekundes, kol failas bus suspaustas, ir galėsite jį nusiųsti "Gmail" adresatui. Kai jie jį gaus, tereikės dešiniuoju pelės klavišu spustelėti failą ir pasirinkti parinktį "Išskleisti viską".
failo padalijimas

2. Failų dalytuvai

Taip pat galite naudoti failų skirstytuvus, kad apeitumėte "Gmail" dydžio apribojimą. Failų skaidytuvai - tai programos, kuriomis galite suskaidyti failus į mažesnes dalis ir siųsti juos atskirais el. laiškais. 

Pavyzdžiui, 25 MB failą galite padalyti į 5 dalis po 5 MB ir siųsti jį 5 atskirais el. laiškais. Taip užtikrinsite, kad failas be jokių problemų pasieks numatytą gavėją.

Internete galima rasti daug skirtingų failų skirstytuvų, tačiau svarbiausia rasti tinkamiausią. Renkantis failų skirstytuvą reikia atsižvelgti į keletą dalykų:

1. Palaikomi failų formatai

Turite įsitikinti, kad failų skirstytuvas palaiko jūsų failo formatą. Jis taip pat turėtų gebėti tvarkyti didelius failus, pavyzdžiui, vaizdo įrašus ir vaizdus.

2. Keli el. laiškai

Turėtumėte ieškoti failų skirstytuvo, kuris leistų greitai atskirti ir išsiųsti didelius failus į kelis el. laiškus. Taip nesusidursite su problemomis siųsdami didelius failus per "Gmail".

3. Naudojimo paprastumas

Failų skirstytuvo naudojimo esmė - padaryti procesą greitą ir paprastą. Taigi turėtumėte ieškoti failų skaidytuvo, kuris leidžia lengvai atskirti failus į kelis el. laiškus. Taip pat galite ieškoti nemokamo failų skaidytuvo, kurį galite naudoti nemokėdami jokių mokesčių.

3. Debesų saugyklos parinktys

Debesų saugyklos galimybės greitai tapo mėgstamiausiu naudotojų, norinčių dalytis dideliais failais, pasirinkimu. Naudodamiesi debesų saugyklų paslaugomis, tokiomis kaip "Google Drive" ir "Dropbox", galite įkelti failą ir nusiųsti nuorodą gavėjui. Tada jie gali atsisiųsti failą iš savo atitinkamų debesų saugyklų paskyrų.

"OneDrive"

"OneDrive" yra viena populiariausių debesų saugyklų paslaugų. "OneDrive" leidžia vienoje vietoje saugoti, bendrinti ir sinchronizuoti darbo ar mokyklos failus. Galite išsaugoti dokumentus "OneDrive" ir pasiekti juos iš bet kurio įrenginio. OneDrive esančius failus galite bendrinti su kitais, nesvarbu, kur jie bebūtų.

"Google" diskas

Viena populiariausių "Google" paslaugų - "Google" diskas - suteikia galimybę saugoti ir bendrinti failus visuose įrenginiuose. Galite kurti, įkelti ir redaguoti failus debesyje ir net bendradarbiauti su kitais, kad galėtumėte dirbti su vienu failu. Norėdami sukurti failą, galite rinktis iš "Google" dokumentų, lentelių, skaidrių ir formų.

"Dropbox"

"Dropbox" leidžia saugoti ir bendrinti failus, įskaitant nuotraukas. Galite nustatyti, kas matys kiekvieną failą ar aplanką, ir slaptažodžiu užtikrinti jų privatumą. "Dropbox" gali padėti apsaugoti jūsų turinį. Naudodamiesi šiomis parinktimis neturite nerimauti dėl failo dydžio, nes jos skirtos dideliems failams tvarkyti.

4. Debesyje veikianti failų perdavimo paslauga

Jei norite dalytis dideliais failais su verslo partneriais, draugais ar šeimos nariais, gali būti puiki idėja naudotis debesijos failų perdavimo paslaugomis. Tai paslaugos, kurios suteikia jums didelę debesų saugyklos erdvę, kad galėtumėte dalytis savo failais su kitais naudotojais visame pasaulyje.

Debesyje teikiamos failų perkėlimo paslaugos veikia taip pat, kaip ir debesų saugyklos paslaugos. Jas galite pasiekti iš bet kurio įrenginio ir jos ypač naudingos, kai esate kelyje. Yra daug įvairių paslaugų, todėl rasti geriausiai jūsų reikalavimus atitinkančią paslaugą gali būti šiek tiek sudėtinga.

Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis debesų failų perdavimo paslaugą:

1. Failo dydžio riba

Įsitikinkite, kad pasirinkta failų perkėlimo paslauga palaiko visus jūsų failus ir neriboja jų dydžio. Be to, prieš naudojant failų perkėlimo paslaugą savo failams, verta ją išbandyti, nes kai kurios iš šių paslaugų gali sukelti problemų.

2. Failų formatų palaikymas

Turite įsitikinti, kad pasirinkta failų perdavimo paslauga palaiko visus jūsų failų formatus. Ji taip pat turėtų gebėti tvarkyti didelius failus, pavyzdžiui, vaizdo įrašus ir vaizdus.

3. Palaikomi kanalai

Turėtumėte įsitikinti, kad pasirinkta failų perkėlimo paslauga palaiko jūsų naudojamus ryšių kanalus, pavyzdžiui, el. paštą ir socialinę žiniasklaidą.

4. Saugumo ir privatumo funkcijos

Turėtumėte ieškoti failų persiuntimo paslaugos, kuri leidžia siųsti saugius failus, siūlo šifravimą nuo galo iki galo ir neleidžia trečiosioms šalims perimti jūsų failų.

5. Kainodara

Prieš pasirinkdami failų perkėlimo paslaugą, turėtumėte apsvarstyti jos kainodaros planus. Jums nereikia mokėti už failų perkėlimo paslaugą, tačiau svarbu pasidomėti jos kainodara.
kelių platformų programėlės

Filemail

"Filemail" yra viena iš perspektyviausių galimybių, leidžiančių lengvai ir greitai siųsti didelius failus bet kam el. paštu. Filemail yra visiškai nemokamas ir leidžia siųsti tiek failų, kiek norite. 

 Nemokamoje "Filemail" versijoje yra 5 GB apribojimas, tačiau jie taip pat turi mokamų parinkčių, leidžiančių siųsti neriboto dydžio failus. Jie palaiko visus formatus. Būtinai išbandykite "Filemail", jei ieškote būdo siųsti didelius failus nesirūpindami dėl vietos saugykloje.

Išvada

"Gmail" priedo dydžio ribos apėjimas gali būti tikras vargas, kai bandote kam nors nusiųsti didesnį nei nustatytas failą. Gera žinia ta, kad visada turite galimybių, priklausomai nuo to, ką bandote siųsti.
Jei jūsų failai yra per dideli "Gmail", bet per maži "OneDrive", "Dropbox", "Google Drive" ar bet kuriai kitai naudojamai dalijimosi failais paslaugai, "Filemail" yra viena geriausių galimybių.
"Filemail" leidžia lengvai ir greitai siųsti didelius failus el. paštu, neatsižvelgiant į failo formatą. Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums sužinoti, kaip apeiti "Gmail" failų dydžio apribojimą ir prireikus jį apeiti. Ačiū, kad perskaitėte!

Gaukite praeities "Gmail" priedų dydžio apribojimus

Nešvaistydami laiko, naudodami skirstytuvus ir kompresorius

Lithuanian