Program partnerski Filemail

Zarabiaj 20% Prowizji Za Udane Poleconych Przez Okres Do 1 Roku

aplikacje wieloplatformowe

Jak Wziąć Udział W Programie Partnerskim Filemail?

Zarejestruj Się Jako Partner

Zapisz się na stronie https://affiliate.filemail.com/. Dołączenie jest darmowe, nigdy nie będziesz musiał nam płacić.

Polecaj Ludzi

Użyj naszego szerokiego wyboru aktywów do promowania Filemaila. Nie ma limitu liczby osób, które możesz polecić.

Zarabiaj 20% Prowizji

Otrzymuj wynagrodzenie za każde udane polecenie. Przez sukces rozumiemy kogoś, kto staje się płatnym klientem.

Przejrzysty, Łatwy W Zarządzaniu Program Poleceń

Konfiguracja I Działanie Za Pomocą TapAffiliate

Pulpit nawigacyjny dla partnerów
Dedykowany Dashboard
Raporty
Raporty Szczegółowe
Różnorodność Aktywów

Korzyści z Naszego Programu Partnerskiego

Dlaczego Powinieneś Dołączyć Do Programu Partnerskiego

90-Dniowy Plik Cookie Od Pierwszego Kliknięcia
Nieograniczona Liczba Poleconych
20% Prowizja Do 1 Roku
Bezpłatne Dołączenie Do Programu
Szeroki Zakres Aktywów, Aby Ci Pomóc
Wiele Sposobów Na Polecenie

Kalkulator Prowizji

FAQ I REGULAMIN

Okresowo aktualizujemy naszą Umowę Programu Partnerskiego i powiadomimy o tym użytkownika pocztą elektroniczną.

Q. Co rozumiesz przez skuteczne skierowanie?

A. Udane polecenie to takie, w którym osoba, którą nam polecisz, staje się płacącym klientem. Kiedy tak się stanie, to właśnie wtedy przysługuje Ci prowizja. Jeśli osoba ta zapisze się na okres próbny i odejdzie zanim stanie się płacącym klientem, nie otrzymasz prowizji.

Q. Jak długo zarabiam prowizję za udane polecenie?

A. Otrzymasz prowizję z udanego polecenia przez okres do 1 roku, tj. 12 miesięcy kalendarzowych, jeśli pozostanie on klientem.

Q. Jaka jest różnica między planem rocznym a miesięcznym w wysokości zarobionej prowizji?

A. Jeśli osoba polecona zapłaci za plan roczny, zarobisz 20% z planu rocznego, który wykupiła. Jeśli osoba polecona zapłaci za plan miesięczny, zarobisz 20% z planu miesięcznego, co miesiąc, przez okres do 1 roku, jeśli pozostanie klientem.

Q. Co się stanie, jeśli ktoś, kogo polecę, opuści Filemail przed upływem 1 roku?

A. Jeśli osoba, której udało się polecić, odejdzie przed upływem 1. roku, to w momencie jej odejścia ustaje prowizja dla tej osoby poleconej.

Q. Jaki jest harmonogram płatności?

A. Otrzymujesz prowizję 30 dni po udanym poleceniu, która zostanie uwolniona w następnym terminie płatności, pod warunkiem osiągnięcia progu płatności.
Q. Jaki jest próg płatności?

A. Aby otrzymać wypłatę, musisz osiągnąć minimum $10 w prowizji. Kiedy osiągniesz $10 lub więcej, Twoja wypłata zostanie zaplanowana na następny dzień wypłaty.
Q. Co to jest następujący termin płatności?

A. Następujący termin płatności dotyczy pierwszego końca miesiąca po upływie 30 dni.
Q. Czy możesz podać mi przykład, jak działają razem próg płatności, harmonogram płatności i następujący po nim termin płatności?

A. Tak. Na przykład, polecasz nam kogoś, kto staje się płacącym klientem. 30 dni po udanym poleceniu Twoja prowizja czeka na wydanie Ci. Na koniec miesiąca wypłata jest uwalniana do Ciebie.

Q. Co rozumiesz przez 90-dniowe cookie od pierwszego kliknięcia?

A. Polecasz kogoś do nas. Abyś mógł zostać uznany za partnera, okres pomiędzy pierwszym sprawdzeniem nas przez osobę poleconą (pierwsze kliknięcie), a momentem jej rejestracji może wynosić maksymalnie 90 dni.

Q. Jak otrzymam swoją prowizję?

A. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie swojego konta PayPal. Prowizja zostanie wysłana na Twoje konto PayPal.

Q. Czy mogę używać nazwy marki Filemail jako słowa kluczowego lub wyszukiwanego hasła do kierowania i używania w sieciach reklamowych, takich jak Google Ads, Bing Ads itp.

A. Nie, nie można. Licytowanie naszej marki jest surowo zabronione. Spowoduje to natychmiastowe zawieszenie lub zamknięcie konta. Ponadto nie otrzymasz prowizji za tego typu polecenia.

Q. Czy mogę użyć nazwy marki Filemail jako części nowej nazwy domeny?

A. Nie, nie można. Rzeczy takie jak Filemail.store, Filemail.shop, Filemail.co są niedozwolone. Jeśli użyjesz nazwy naszej marki jako części nowej nazwy domeny, zostaniesz natychmiast i nieodwracalnie zbanowany.

Q. Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto partnerskie, a tym samym posiadać i korzystać z więcej niż jednego konta partnerskiego?

A. Nie, nie można. Dozwolone jest posiadanie tylko jednego konta partnerskiego. Jeśli zarejestrujesz więcej niż jedno, wszystkie konta zostaną zablokowane.

P.Panel partnerski informuje mnie o udanej konwersji z polecenia. Dlaczego nie otrzymałem za to prowizji?

A. Może być wiele powodów, dla których prowizja nie została otrzymana za to, co jest uważane przez pulpit nawigacyjny za udaną konwersję. Jednym z tych powodów jest utworzone konto, które nie wykazuje żadnej aktywności, żadnych logowań poza początkową rejestracją, nie wysłało żadnych plików, nie otrzymało żadnych plików, tj. nie wykazuje żadnego dowodu na bycie prawdziwym użytkownikiem. Tacy fikcyjni klienci są często częścią szerszej nieuczciwej działalności, w której karta kredytowa jest używana bez zgody posiadacza karty kredytowej. Jeśli nie wykryjemy żadnej aktywności, sprawdzimy ją tydzień później, aby sprawdzić, czy wystąpiła jakakolwiek aktywność. Zazwyczaj wystawca lub posiadacz karty kredytowej kwestionuje transakcję i otrzymuje zwrot pieniędzy. W związku z tym oczywiście poczekamy na upewnienie się co do legalności konta i karty kredytowej, zanim prowizja zostanie wypłacona.

Q. Co stanie się z zarobioną prowizją, jeśli moje konto zostanie usunięte z powodu naruszenia Regulaminu?

A. Wszystkie oczekujące i przyszłe prowizje są nieważne.

Wszelkie twierdzenia w reklamach muszą być prawdziwe, możliwe do zweryfikowania i nie mogą być przesadzone. Odpowiedzialność za wszelkie roszczenia w reklamach spoczywa na partnerze prowadzącym reklamy. Prosimy wszystkich partnerów o przestrzeganie znaków towarowych i praw autorskich we wszystkich publikowanych reklamach.

Filemail nie ponosi żadnej odpowiedzialności, w jakimkolwiek kształcie lub formie, za to, co jest twierdzone w reklamach publikowanych przez użytkownika.

Zacznij Zarabiać 20% Prowizji Za Poleconych

Brak Limitów Na To, Ile Możesz Zarobić

Polish