Filemail Ortaklık Programı

1 Yıla Kadar Başarılı Yönlendirme Başına 20% Komisyon Kazanın

çoklu platform uygulamaları

Filemail Ortaklık Programına Nasıl Katılabilirsiniz?

Satış Ortağı Olarak Kaydolun

Şu adresten kaydolun https://affiliate.filemail.com/. Katılmak ücretsizdir, bize asla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

İnsanları Yönlendirin

Filemail'i tanıtmak için geniş varlık yelpazemizi kullanın. Yönlendirebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

20% Komisyon Kazanın

Her başarılı yönlendirme için ödeme alın. Başarılı derken, ücretli bir müşteri haline gelen birini kastediyoruz.

Şeffaf, Yönetimi Kolay Yönlendirme Programı

TapAffiliate Kullanarak Kurun ve Çalıştırın

Ortaklık Gösterge Tablosu
Özel Gösterge Paneli
Raporlar
Detaylı Raporlar
Varlık Çeşitliliği

Ortaklık Programımızın Faydaları

Neden Ortaklık Programına Katılmalısınız?

İlk Tıklamadan İtibaren 90 Günlük Çerez
Sınırsız Yönlendirme
20% 1 Yıla Kadar Komisyon
Programa Katılmak Ücretsiz
Size Yardımcı Olacak Geniş Varlık Yelpazesi
Yönlendirmenin Birden Fazla Yolu

Komisyon Hesaplayıcı

SSS & TOS

Ortaklık Programı Sözleşmemizi düzenli aralıklarla güncelliyoruz ve bunu yaptığımızda sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

Q. Başarılı yönlendirme ile neyi kastediyorsunuz?

A. Başarılı bir yönlendirme, bize yönlendirdiğiniz birinin ödeme yapan bir müşteri haline gelmesidir. Bunu yaptıklarında, işte o zaman komisyon almaya hak kazanırsınız. Deneme için kaydolurlarsa ve ödeme yapan bir müşteri olmadan önce ayrılırlarsa komisyon alamazsınız.

Q. Başarılı bir yönlendirme için ne kadar süre komisyon kazanırım?

A. Başarılı bir yönlendirmeden, müşteri olarak kalmaları halinde 1 yıla kadar, yani 12 takvim ayı boyunca komisyon alacaksınız.

Q. Yıllık ve aylık planlar kazanılan komisyonda ne gibi bir fark yaratacak?

A. Başarılı bir yönlendirme yıllık plan için ödeme yaparsa, aldıkları yıllık planın 20%'sini kazanırsınız. Başarılı bir yönlendirme aylık bir plan için ödeme yaparsa, müşteri olarak kalmaları durumunda 1 yıla kadar her ay aylık planın 20%'sini kazanırsınız.

Q. Yönlendirdiğim biri 1. yıldan önce Filemail'den ayrılırsa ne olur?

A. Başarılı bir yönlendirme 1. yılın sonundan önce ayrılırsa, ayrıldıkları an o yönlendirme için komisyonun durduğu andır.

Q. Ödeme planı nedir?

A. Başarılı bir yönlendirmeden 30 gün sonra komisyonunuzu alırsınız ve ödeme eşiğine ulaşmanız koşuluyla bir sonraki ödeme tarihinde serbest bırakılır.
Q. Ödeme eşiği nedir?

A. Ödeme almak için komisyonda en az $10'a ulaşmanız gerekir. $10 veya daha fazlasına ulaştığınızda, ödemeniz bir sonraki ödeme tarihinde serbest bırakılmak üzere planlanacaktır.
Q. Bir sonraki ödeme tarihi nedir?

A. Bir sonraki ödeme tarihi, 30 günden sonraki ilk ay sonunu ifade eder.
Q. Bana ödeme eşiği, ödeme planı ve sonraki ödeme tarihinin birlikte nasıl çalıştığına dair bir örnek verebilir misiniz?

A. Evet. Örneğin, ödeme yapan bir müşteri haline gelen birini bize yönlendirirsiniz. Başarılı yönlendirmeden 30 gün sonra komisyonunuz size ödenmeyi bekliyor. Ay sonunda ödeme size yapılır.

Q. İlk tıklamadan itibaren 90 günlük çerez ile ne demek istiyorsunuz?

A. Birini bize yönlendirirsiniz. Satış ortağı olarak kredilendirilmeniz için, yönlendirilen kişinin bizi ilk kez kontrol etmesi (ilk tıklama) ile kaydolduğu an arasındaki süre; en fazla 90 gün olabilir.

Q. Komisyonumu nasıl alabilirim?

A. Kaydolduğunuzda sizden PayPal hesabınız istenecektir. Komisyon PayPal hesabınıza gönderilecektir.

Q. Filemail'in marka adını Google Ads, Bing Ads vb. reklam ağlarında hedeflemek ve kullanmak için bir anahtar kelime veya arama terimi olarak kullanabilir miyim?

A. Hayır, yapamazsınız. Markamız üzerine teklif vermek kesinlikle yasaktır. Bunu yapmanız, hesabınızın derhal askıya alınmasına veya feshedilmesine neden olacaktır. Ayrıca, bu tür yönlendirmelerden komisyon kazanamazsınız.

Q. Filemail'in marka adını yeni bir alan adının parçası olarak kullanabilir miyim?

A. Hayır, yapamazsınız. Filemail.store, Filemail.shop, Filemail.co gibi şeylere izin verilmez. Markamızı yeni bir alan adının parçası olarak kullanırsanız, derhal ve geri döndürülemez bir şekilde yasaklanacaksınız.

Q. Birden fazla satış ortağı hesabı kaydedebilir ve böylece birden fazla satış ortağı hesabına sahip olabilir ve kullanabilir miyim?

A. Hayır, yapamazsınız. Yalnızca bir ortaklık hesabına sahip olmanıza izin verilir. Birden fazla hesap açarsanız, tüm hesaplar yasaklanacaktır.

S.Satış ortağı kontrol paneli bana bir yönlendirmeden başarılı bir dönüşüm elde ettiğimi söylüyor. Bunun için komisyonumu neden almadım?

A. Kontrol paneli tarafından başarılı bir dönüşüm olarak kabul edilen bir işlem için neden komisyon alınmadığına dair birçok neden olabilir. Bu nedenlerden biri, oluşturulmuş, hiçbir etkinlik göstermeyen, ilk kaydın ötesinde giriş yapmayan, herhangi bir dosya göndermeyen, herhangi bir dosya almayan, yani gerçek bir kullanıcı olduğuna dair hiçbir kanıt göstermeyen bir hesaptır. Bunun gibi hayali müşteriler genellikle kredi kartı sahibinin izni olmadan kredi kartının kullanıldığı daha geniş bir dolandırıcılık faaliyetinin parçasıdır. Herhangi bir faaliyet tespit etmezsek, bir hafta sonra tekrar kontrol ederek herhangi bir faaliyet olup olmadığını kontrol ederiz. Genellikle kredi kartını veren kurum veya kart sahibi işleme itiraz eder ve para iadesi alır. Bu nedenle, bir komisyon ödenmeden önce hesabın ve kredi kartının meşruiyetini tespit etmek için bekleyeceğimiz açıktır.

Q. TOS'u ihlal ettiğim için hesabım iptal edilirse kazandığım komisyona ne olur?

A. Bekleyen ve gelecekteki tüm komisyonlar geçersizdir.

Reklamlardaki tüm iddialar gerçek, doğrulanabilir olmalı ve abartılı olmamalıdır. Reklamlardaki her türlü iddianın sorumluluğu ve yükümlülüğü, reklamları yayınlayan bağlı kuruluşa aittir. Tüm iştirakçilerden, yayınladığınız tüm reklamlarda ticari markalara ve telif haklarına saygı göstermelerini rica ediyoruz.

Filemail, yayınladığınız herhangi bir reklamda iddia edilenlerden hiçbir şekilde, şekil veya biçimde sorumlu tutulamaz.

Yönlendirme Başına 20% Komisyon Kazanmaya Başlayın

Ne Kadar Kazanabileceğinize Dair Sınırlama Yok

Turkish