Filemail Ortaklık Programı

1 Yıla Kadar Başarılı Yönlendirme Başına 20% Komisyon Kazanın

çoklu platform uygulamaları

Filemail Ortaklık Programına Nasıl Katılabilirsiniz?

Satış Ortağı Olarak Kaydolun

Şu adresten kaydolun https://affiliate.filemail.com/. Katılmak ücretsizdir, bize asla ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

İnsanları Yönlendirin

Filemail'i tanıtmak için geniş varlık yelpazemizi kullanın. Yönlendirebileceğiniz kişi sayısında herhangi bir sınırlama yoktur.

20% Komisyon Kazanın

Her başarılı yönlendirme için ödeme alın. Başarılı derken, ücretli bir müşteri haline gelen birini kastediyoruz.

Şeffaf, Yönetimi Kolay Yönlendirme Programı

TapAffiliate Kullanarak Kurun ve Çalıştırın

Ortaklık Gösterge Tablosu
Özel Gösterge Paneli
Raporlar
Detaylı Raporlar
Varlık Çeşitliliği

Ortaklık Programımızın Faydaları

Neden Ortaklık Programına Katılmalısınız?

İlk Tıklamadan İtibaren 90 Günlük Çerez
Sınırsız Yönlendirme
20% 1 Yıla Kadar Komisyon
Programa Katılmak Ücretsiz
Size Yardımcı Olacak Geniş Varlık Yelpazesi
Yönlendirmenin Birden Fazla Yolu

Komisyon Hesaplayıcı

FAQ & TOS

Q. Başarılı yönlendirme ile neyi kastediyorsunuz?

A. Başarılı bir yönlendirme, bize yönlendirdiğiniz birinin ödeme yapan bir müşteri haline gelmesidir. Bunu yaptıklarında, işte o zaman komisyon almaya hak kazanırsınız. Deneme için kaydolurlarsa ve ödeme yapan bir müşteri olmadan önce ayrılırlarsa komisyon alamazsınız.

Q. Başarılı bir yönlendirme için ne kadar süre komisyon kazanırım?

A. Başarılı bir yönlendirmeden, müşteri olarak kalmaları halinde 1 yıla kadar, yani 12 takvim ayı boyunca komisyon alacaksınız.

Q. Yıllık ve aylık planlar kazanılan komisyonda ne gibi bir fark yaratacak?

A. Başarılı bir yönlendirme yıllık plan için ödeme yaparsa, aldıkları yıllık planın 20%'sini kazanırsınız. Başarılı bir yönlendirme aylık bir plan için ödeme yaparsa, müşteri olarak kalmaları durumunda 1 yıla kadar her ay aylık planın 20%'sini kazanırsınız.

Q. Yönlendirdiğim biri 1. yıldan önce Filemail'den ayrılırsa ne olur?

A. Başarılı bir yönlendirme 1. yılın sonundan önce ayrılırsa, ayrıldıkları an o yönlendirme için komisyonun durduğu andır.

Q. Ödeme planı nedir?

A. Başarılı bir yönlendirmeden 30 gün sonra komisyonunuzu alırsınız ve ödeme eşiğine ulaşmanız koşuluyla bir sonraki ödeme tarihinde serbest bırakılır.
Q. Ödeme eşiği nedir?

A. Ödeme almak için komisyonda en az $10'a ulaşmanız gerekir. $10 veya daha fazlasına ulaştığınızda, ödemeniz bir sonraki ödeme tarihinde serbest bırakılmak üzere planlanacaktır.
Q. Bir sonraki ödeme tarihi nedir?

A. Bir sonraki ödeme tarihi, 30 günden sonraki ilk ay sonunu ifade eder.
Q. Bana ödeme eşiği, ödeme planı ve sonraki ödeme tarihinin birlikte nasıl çalıştığına dair bir örnek verebilir misiniz?

A. Evet. Örneğin, ödeme yapan bir müşteri haline gelen birini bize yönlendirirsiniz. Başarılı yönlendirmeden 30 gün sonra komisyonunuz size ödenmeyi bekliyor. Ay sonunda ödeme size yapılır.

Q. İlk tıklamadan itibaren 90 günlük çerez ile ne demek istiyorsunuz?

A. Birini bize yönlendirirsiniz. Satış ortağı olarak kredilendirilmeniz için, yönlendirilen kişinin bizi ilk kez kontrol etmesi (ilk tıklama) ile kaydolduğu an arasındaki süre; en fazla 90 gün olabilir.

Q. Komisyonumu nasıl alabilirim?

A. Kaydolduğunuzda sizden PayPal hesabınız istenecektir. Komisyon PayPal hesabınıza gönderilecektir.

Q. Can I use Filemail’s brand name as a keyword or search term to target and use in ad networks such as Google Ads, Bing Ads, etc??

A. No, you can not. Bidding on our brand name is strictly prohibited. Doing so, will result in immediate suspension or termination of your account. Furthermore, you won’t earn a commission from these types of referrals.

Q.The affiliate dashboard tells me I got a successful conversion from a referral. Why have I not received my commission for that?

A. There could be many reasons as to why a commission has not been received for what is deemed by the dashboard as a successful conversion. One of those reasons is an account that has been created, that shows no activity, no logins beyond the initial sign-up, not sent any files, not received any files, ie shows no proof of being a real user. Phantom customers like this are often part of a wider fraudulent activity where a credit card is being used without the consent of the credit card holder. If we detect no activity, we will then check back a week later to see if there has been any activity or not. Typically the credit card issuer or holder, will dispute the transaction, and get refunded. Thus, we obviously will wait to ascertain the legitimacy of the account, and of the credit card, before a commission is paid.

Yönlendirme Başına 20% Komisyon Kazanmaya Başlayın

Ne Kadar Kazanabileceğinize Dair Sınırlama Yok

Turkish