Прискорення UDP-передачі Filemail

Швидкість передачі даних вища, ніж у браузерних сервісів на основі TCP

TCP vs UDP
Сьогодні в Інтернеті використовуються два основні протоколи: TCP і UDP. TCP - це робоча конячка інтернету. Прискорення передачі даних UDP - чистокровна породиста тварина, створена для швидкості.

Початковий курс про TCP

Цей протокол має вбудовані механізми надійності, тобто відправник автоматично повторно передасть TCP-пакет одержувачу, якщо він якимось чином загубився по дорозі.
Коли одержувач отримує TCP-пакет, він надсилає назад повідомлення ACK (Acknowledge), щоб підтвердити відправнику, що пакет було отримано правильно. Цей відносно простий механізм робить протокол TCP дуже надійним і простим у використанні для розробників.
Надсилання повідомлень ACK відправнику може серйозно обмежити продуктивність (оскільки відправник повинен чекати на ACK пакета-1, перш ніж надсилати пакет-2). Щоб полегшити деякі проблеми з підключенням TCP, протягом багатьох років до протоколу було внесено багато удосконалень.
  • Масштабований розмір вікна дозволяє відправнику надсилати кілька пакетів і чекати на кілька підтверджень одночасно. Дані, які відправлені, але ще не отримали підтвердження, часто називають даними в польоті. Відправник має обмеження на кількість даних у польоті, що означає, що відправник не може надсилати дані одержувачу швидше, ніж одержувач може їх обробити.

  • Дроселювання смуги пропускання по суті, дозволяє клієнту зі швидкістю 10 Мбіт/с спілкуватися з сервером зі швидкістю 1000 Мбіт/с, не перевантажуючись при цьому трафіком від сервера. В основі TCP лежить ідея, що в будь-який момент часу в польоті має бути лише певна кількість даних.

  • Вибіркові ACK дозволяє одержувачу отримувати пакунки з підтвердженням у будь-якому порядку. Якщо пакет-1 загубився, це не заважає відправити пакет-2 і підтвердити його перед повторним відправленням пакета-1.
 • Брандмауери, маршрутизатори та комутатори значною мірою оптимізовані для роботи з TCP-трафіком, що робить TCP природним вибором для більшості завдань, які сьогодні виконуються в Інтернеті. Веб-браузери, поштові клієнти, Facebook, Instagram, Snapchat, біржові тикери, Spotify, Slack та FTP-клієнти - ось деякі з програм, які зазвичай використовують TCP. Якщо ви використовуєте рішення для передачі файлів через браузер, то, швидше за все, він використовує TCP.

  Однак є один недолік. При надсиланні TCP-трафіку на велику географічну відстань продуктивність значно падає. Оскільки трафік (і ACK) повинен пройти через більшу кількість маршрутизаторів і мережевої інфраструктури, щоб дістатися до одержувача, це займає більше часу.
  Час, який потрібен для цього, називається затримкою. Якщо ви переглядаєте веб-сайт, розміщений у тій самій країні, затримка іноді становить лише 10 мілісекунд. При перегляді веб-сайту, розміщеного на іншому континенті, ви одразу побачите, що сторінки завантажуються довше через збільшену затримку.
  Проблема затримки TCP стає надзвичайно очевидною при передачі файлів між континентами. І відправник, і одержувач можуть мати чудові 1000/1000-мегабітні з'єднання, але ефективна пропускна здатність мережі при передачі файлів становить лише 10 мегабіт через затримку, яка заважає їм ефективно взаємодіяти при використанні TCP.

  Що таке UDP?

  Прискорення передачі даних UDP
  UDP є рідним братом TCP. Основна відмінність полягає в тому, що UDP-пакет ніколи не отримує підтвердження. Відправник не знає, чи дійшов пакет UDP до одержувача, тому цей протокол не є надійним. Але він дуже швидкий, оскільки не вимагає підтвердження. UDP чудово підходить для відеодзвінків та онлайн-ігор.

  У цих випадках не має значення, якщо буде втрачено кілька UDP-пакетів. UDP-пакети надсилаються безперервно, тому ви не помітите цього у відеопотоці. Так само і в онлайн-іграх ви отримаєте новий UDP-пакет з останніми оновленнями протягом декількох мілісекунд. Втрата кількох UDP-пакетів час від часу не є проблемою. Важливіше передавати дані швидко і з мінімальною затримкою.

  Спочатку UDP може здатися жахливим вибором для передачі файлів. Повна відсутність надійності означала б повсюдне пошкодження файлів через втрачені UDP-пакети. Відсутність регулювання пропускної здатності призведе до того, що клієнти будуть перевантажені трафіком і, по суті, перейдуть в офлайн. Для того, щоб UDP був корисним для передачі файлів, він повинен бути надійним, так само як і TCP. Для початку, втрачені пакети повинні бути повторно відправлені, і має бути можливість регулювання пропускної здатності. Також необхідно подбати про безпеку.

  Протокол прискорення передачі даних Filemail UDP

  Прискорення UDP-передачі Filemail
  Протокол прискорення UDP Filemail (UAP) - це спеціальний протокол передачі файлів, створений на основі UDP, який забезпечує блискавичну швидкість передачі навіть у середовищах з великими затримками. Він легко перевершує всі протоколи на основі TCP, такі як HTTP і FTP, особливо при надсиланні файлів на великі географічні відстані, де затримка перевищує 50 мс.

  Контрольні показники швидкості переказу

  Бенчмарки показують, що прискорення UDP-передачі Filemail іноді до 200 разів перевищує швидкість FTP, HTTP та інших методів передачі даних, заснованих на TCP.

  Бенчмарки прискорення передачі даних UDP


  Ефективна пропускна здатність при передачі файлів з Європи в Австралію через 21 мережевий вузол. Обидва кінці з'єднані з'єднанням 1000/1000 Мбіт.

  Filemail UAP побудований знизу вгору з однією метою: передавати файли надзвичайно швидко з точки А в точку Б у найбезпечніший і найнадійніший спосіб. Нижче наведені деякі з характеристик цього революційного протоколу.
  Неофіційні порівняння з рішеннями для передачі даних на основі UDP від IBM Aspera та Signiant показують, що Filemail працює швидше майже у всіх випадках. Деякі відмінності в продуктивності можуть бути пов'язані з тим, що Filemail також використовує апаратне прискорення - зокрема, за рахунок використання набору інструкцій AES-NI. Крім того, протоколи IBM Aspera і Signiant використовують окремий TCP-канал (SSH) для регулювання пропускної здатності, ACK тощо. Filemail UAP не покладається на повільний протокол TCP - він використовує UDP для передачі даних, підтвердження, регулювання пропускної здатності та шифрування.

  Безпека

  Весь трафік даних UDP захищено шифруванням AES Galois/Counter Mode (AES-GCM). Це золотий стандарт шифрування на сьогоднішній день, який гарантує, що дані, які передаються, не можуть бути перехоплені третьою стороною. Для кожного сеансу передачі даних використовується окремий ключ, обмін ключами між клієнтом і сервером здійснюється за допомогою шифрування Rivest-Shamir-Adleman (RSA).
  Правило безпеки

  Апаратне прискорене шифрування

  Filemail UAP використовує набір інструкцій AES-NI, представлений AMD та Intel кілька років тому. Цей набір інструкцій дозволяє Filemail UAP використовувати спеціальні апаратні компоненти для шифрування та дешифрування даних. Це має величезне значення, коли мова йде про швидкість передачі даних. AES-NI підтримується в таких операційних системах, як Microsoft Windows, macOS, Linux, iOS і Android. Виробники обладнання, такі як Intel, AMD, ARM, VIA, Atmel, Samsung, Qualcomm, NXP і Broadcom, також підтримують його.

  Вимоги до програмного та апаратного забезпечення

  Filemail UAP написаний на низькорівневій мові C++ і може працювати практично на всіх пристроях і операційних системах. Наразі доступні бінарні версії для Windows, macOS та Linux. Filemail Desktop - наш флагманський інструмент для передачі даних, який використовує UAP. Також доступні консольні програми. UAP Filemail був значно оптимізований і займає надзвичайно мало пам'яті - лише кілька мегабайт, при цьому максимально використовуючи пропускну здатність каналу. Він також зазвичай використовує менше процесора 5% при надсиланні файлів на максимальній швидкості.

  Прискорення двосторонньої передачі даних

  Прискорення двонаправленої передачі даних UDP
  Filemail UAP використовується як при завантаженні, так і при завантаженні файлів за допомогою Filemail Desktop. Це означає, що ви, ваші клієнти та ділові партнери можуть скористатися перевагами цієї технології.

  Початок роботи з прискоренням UDP-передачі Filemail

  Filemail UDP Transfer Acceleration інтегровано в наш додаток Filemail Desktop і вмикається автоматично при надсиланні та завантаженні файлів. Filemail Desktop є безкоштовним і не вимагає входу в систему. Прискорення передачі даних UDP для людей.

  Необмежена швидкість передачі файлів

  Почніть надсилати файли швидше з прискоренням передачі UDP

  Всі наші плани мають 7-денну пробну версію

  Ukrainian