Kaip "Shetland Flyer Aerial Media" naudoja "Filemail

Oro žiniasklaidos gamybos atvejo tyrimas

Nuotraukos iš oro
SFAM logotipas

Pagrindinė informacija

Šiame atvejo tyrime kalbėjomės su "Shetland Flyer Aerial Media" generaliniu direktoriumi Rory Gilliesu. Tai Šetlando salose, nedidelėje salų grupėje į šiaurę nuo Škotijos, įsikūrusi žiniasklaidos gamybos iš oro bendrovė.

Jie turi daugiau nei 40 metų nuotoliniu būdu valdomų orlaivių sistemų naudojimo patirtį, jų įgulą sudaro pilotai, kamerų operatoriai, profesionalūs vaizdo operatoriai, fotografai ir geodezininkai. Jie teikia šias paslaugas:

 • Fotografija
 • Žemėlapių sudarymas
 • Geodezija
 • Geomatika
 • Fotogrametrijos apdorojimas
 • Videografija

Iššūkiai

Iššūkiai, su kuriais susidūrė "Shetland Flyer Aerial Media" (SFAM), buvo problemos, kurios taip pat trukdė jiems bendrauti su klientais, taigi ir kliento patirčiai dirbant su jais. Kadangi klientai dirba į paslaugas orientuotame versle, jiems reikėjo kuo efektyviau ir paprasčiau dirbti su Rory ir jo komanda. 

Problemos, su kuriomis susidūrė SFAM ir kurios paveikė jų klientus dėl FTP naudojimo:

 1. Kai kuriems klientams buvo sunku ja naudotis. Klientams, kurie nelabai moka naudotis kompiuteriu, FTP gali atrodyti sudėtinga.
 2. Lėtas perdavimo greitis. Dabartinis FTP pagrįstas sprendimas buvo labai lėtas. Siunčiant daug failų, perdavimo greitis krisdavo. 
 3. FTP neturėjo prekės ženklo kūrimo galimybių, todėl SFAM negalėjo pateikti profesionalaus ir nuoseklaus prekės ženklo.
 4. FTP turėjo saugumo problemų.
 5. Klientai turi turėti galimybę pamatyti rezultatus, pavyzdžiui, paveikslėlius ir vaizdo įrašus, prieš juos atsisiunčiant. FTP pagrįsti sprendimai nepateikdavo SFAM klientui sukurtos medijos miniatiūrų.

Tikslai

Minėtus iššūkius reikėjo spręsti siekiant šių tikslų:

 1. Greita failų perdavimo paslauga - klientai turi tvarkaraščius, kurių turi laikytis, todėl ir paslaugų teikėjai turi laikytis to paties tvarkaraščio.
 2. Intuityvi sąsaja, kuria klientams paprasta naudotis. 
 3. Gali priimti daugybę failų tipų.
 4. Pateikite vaizdo įrašų ir vaizdų miniatiūrų peržiūras, kad klientai galėtų.
 5. Prekės ženklo kūrimo galimybės, skatinančios profesionalią išvaizdą.

Sprendimų vertinimo veiksniai

Vertinimo veiksniai, kuriuos Rory naudojo vertindamas galimus sprendimus, buvo šie:

 1. Greitis; klientai turi laikytis projektų ir sutarčių, todėl failais reikia dalytis kuo greičiau.
 2. Lengva naudoti sąsaja, klientai neturi nei laiko, nei noro mokytis apie sprendimo detales.
 3. Miniatiūrų peržiūros ir kiek skirtingų vaizdų tipų.
 4. Didžiausias failo dydis. Dronais daromos didelės raiškos 20-25 megapikselių nuotraukos, o tai reiškia, kad failai yra didžiuliai. Atsižvelgiant į tai, kad vaizdo įrašai kuriami naudojant šiuos vaizdus kaip vieną kadrą vaizdo įraše, gali susidaryti didžiuliai failų dydžiai.
 5. galimų sprendimų pritaikymo laipsnis. 
 6. Saugumas ir prieigos kontrolė. Tik klientas turi turėti galimybę pasiekti ir atsisiųsti failus.

Išbandyti sprendimai

Rory išbandė šiuos sprendimus:

 1. WeTransfer
 2. "DropBox"
 3. Filemail

WeTransfer:  Jis išbandė "WeTransfer". Jam nepatiko "WeTransfer" rodomos reklamos ir atsitiktiniai vaizdai. Jam labiau patiko "Filemail" siūloma kainodara.

"DropBox": Jis naudojo "DropBox" failų sinchronizavimui ir dalijimuisi failais, kurių turinys yra nuolat žalias ir greičiausiai nesikeis, t. y. sutarčių šablonai, procesai ir pan. "DropBox" neleidžia naudoti prekės ženklo paskyroje ir kainų diapazone, kuriame jie vertino sprendimus.

Filemail: buvo pasirinktas failų perkėlimo sprendimas, nes juo buvo sprendžiami uždaviniai, susiję su tikslų įgyvendinimu. Kaip jis buvo naudojamas, minima kitame skyriuje.

Kaip "Rory" veikia su "Filemail

Rory naudojo "Filemail" taip:

 1. Jis pakeitė "Filemail" siūlomą pasirinktinį subdomeno pavadinimą į savo prekės ženklo pavadinimą.
 2. Jis pasinaudojo "Filemails" prekės ženklo kūrimo galimybėmis, kad galėtų pateikti profesionalią išvaizdą, atitinkančią jo prekės ženklą. Tai reiškia, kad jis galėjo rodyti savo logotipą, įmonės spalvas atsisiuntimo puslapiuose ir automatinius laiškus, kuriuos jo vardu siuntė "Filemail".
 3. Jis naudojo "Filemail" darbalaukio programą, kuri naudoja UDP perdavimo spartinimą, kad pasiektų perdavimo greitį, kurio neįmanoma pasiekti naudojant TCP naršyklės sprendimus.
 4. "Filemail" leidžia Rory siųsti bet kokio dydžio ir bet kokio formato failus, todėl šiuo atžvilgiu jam nekilo jokių problemų.

Kaip Shetland Flyer Aerial Media klientai gavo naudos

Rory klientai gavo keletą privalumų, nes Rory naudojo "Filemail":

 1. Naudotojo sąsaja tokia pat paprasta, kaip el. pašto siuntimas ir gavimas. Rory klientai galėjo lengvai naudotis "Filemail", todėl ir Rory, ir jo klientai galėjo tęsti sutarties vykdymą.
 2. Greitas failų gavimas iš Rory. "Filemail" užtikrina spartų duomenų perdavimą, nes serveriai paskirstyti visame pasaulyje, todėl failai perduodami kuo mažesniu atstumu.
 3. saugiai gauti failus iš Rory. "Filemail" siūlo daug komponentų, kurie palengvina duomenų vientisumą, pavyzdžiui, antivirusinę patikrą, klaidų tikrinimą, šifravimą nuo galo iki galo, apsaugą slaptažodžiu ir galutinio naudotojo prieigos teises.
 4. Kliento galimybė peržiūrėti vaizdus ir vaizdo įrašus generuojant miniatiūras reiškė, kad klientai gali išsirinkti norimą užstatą, negaišdami laiko, kad pirmiausia juos atsisiųstų.

Rory Gillies Atsiliepimas

SFAM logotipas
Filemail yra nuostabus! Labai patogus ir labai patikimas. Siunčiu daugybę failų ir jie visada pasiekiami laiku ir be jokio spaudimo! Rekomenduoju juos 100%!

Palengvinkite savo oro žiniasklaidos klientams darbą su jumis

Visi mūsų planai pateikiami su 7 dienų bandomuoju laikotarpiu

Lithuanian