Як авіакомпанія Shetland Flyer використовує Filemail

Приклад виробництва телевізійних медіа

Знімок з висоти пташиного польоту
Логотип SFAM

Передумови

У цьому кейсі ми поспілкувалися з Рорі Гіллісом, генеральним директором Shetland Flyer Aerial Media. Це компанія з виробництва повітряних медіа, що базується на Шетландських островах, які є невеликою групою островів на півночі Шотландії.

Вони мають понад 40-річний досвід роботи з дистанційно пілотованими авіаційними системами, з екіпажем пілотів, операторів, професійних відеооператорів, фотографів та геодезистів. Вони надають такі послуги, як

 • Фотографія
 • Картографування
 • Геодезична зйомка
 • Геоматика
 • Обробка фотограмметрії
 • Відеозйомка

Виклики

Виклики, з якими зіткнулася компанія Shetland Flyer Aerial Media (SFAM), були пов'язані з проблемами, які також ускладнювали взаємодію з клієнтами, а отже, і враження клієнтів від роботи з ними. Оскільки компанія орієнтована на надання послуг, клієнтам потрібно було мати можливість працювати з Рорі та його командою якомога ефективніше і простіше. 

Проблеми, з якими зіткнулася SFAM і які вплинули на її клієнтів через використання FTP:

 1. Деяким клієнтам було важко ним користуватися. FTP може здатися складним для клієнтів, які не дуже добре розбираються в комп'ютерах.
 2. Повільна швидкість передачі даних. Їхнє поточне рішення на основі FTP було дуже повільним. При надсиланні великої кількості файлів швидкість передачі різко падала. 
 3. У ПФУ не було можливостей для брендингу, що не дозволило SFAM представити професійний брендовий фронт.
 4. FTP мав проблеми з безпекою.
 5. Клієнти повинні мати можливість бачити результати, такі як зображення та відео, перш ніж завантажувати їх. Рішення на основі FTP не надавали мініатюри медіа, які SFAM виготовив для клієнта.

Цілі

Вищезазначені виклики необхідно було вирішити для досягнення наступних цілей:

 1. Послуга швидкої передачі файлів - клієнти мають графіки, яких вони повинні дотримуватися, тому постачальники послуг повинні вписуватися в той самий графік.
 2. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який клієнти вважають простим у використанні. 
 3. Здатний приймати велику кількість типів файлів.
 4. Надайте клієнтам можливість попереднього перегляду відео та зображень у вигляді мініатюр.
 5. Можливості брендингу, які сприяють професійному вигляду.

Фактори оцінки рішення

Для оцінки потенційних рішень Рорі використовував наступні фактори оцінки:

 1. Швидкість; у клієнтів є проекти та контракти, яких вони повинні дотримуватися, тому обмін файлами повинен відбуватися якомога швидше.
 2. Простий у використанні інтерфейс, клієнти не мають ні часу, ні бажання вивчати деталі рішення.
 3. Попередній перегляд мініатюр і кількість різних типів зображень.
 4. Максимальний розмір файлу. Зображення, зроблені дронами, мають високу роздільну здатність 20 - 25 мегапікселів, а це означає, що файли мають величезний розмір. Беручи до уваги, що відеоролики створюються з використанням цих зображень як одного кадру у відео, це може призвести до величезних розмірів файлів.
 5. Ступінь кастомізації потенційних рішень. 
 6. Безпека та контроль доступу. Тільки клієнт повинен мати доступ до файлів і завантажувати їх.

Перевірені рішення

Рорі спробував наступні рішення:

 1. WeTransfer
 2. DropBox
 3. Файлова пошта

WeTransfer:  Він спробував WeTransfer. Йому не сподобалася реклама та випадкові зображення, які показує WeTransfer. Він віддав перевагу ціновій політиці Filemail.

DropBox: Він використовував DropBox для синхронізації файлів, а також для обміну файлами, вміст яких є вічнозеленим і навряд чи зміниться, тобто шаблонами договорів, процесами тощо. DropBox не дозволяє брендування акаунту та цінового діапазону, в якому вони оцінювали рішення.

Файлова пошта: було обрано як рішення для передачі файлів, оскільки воно відповідало поставленим цілям. Про те, як він його використовував, йдеться в наступному розділі.

Як Рорі працює з файловою поштою

Рорі використовував Filemail наступним чином:

 1. Він змінив власне ім'я субдомену, запропоноване Filemail, на назву свого бренду.
 2. Він скористався можливостями брендингу Filemail, щоб мати професійний вигляд, який відповідав би його бренду. Це означало, що він міг показувати свій логотип, кольори своєї компанії на сторінках завантаження та в автоматичних електронних листах, які Filemail надсилав від його імені.
 3. Він використовував десктопний додаток Filemail, який використовує прискорення передачі даних UDP для досягнення швидкості передачі, яка неможлива за допомогою рішень на основі TCP-браузерів.
 4. Filemail дозволяє Рорі надсилати файли будь-якого розміру та формату, тож у нього не було жодних проблем з цим.

Як клієнти Shetland Flyer Aerial Media отримали вигоду

Клієнти Рорі отримали кілька переваг завдяки тому, що Рорі використовувала Filemail:

 1. Користувацький інтерфейс, який так само простий, як надсилання та отримання електронної пошти. Клієнти Рорі змогли легко користуватися Filemail, тож і Рорі, і його клієнти змогли продовжити виконання контракту.
 2. Швидко отримую файли від Рорі. Filemail забезпечує швидку швидкість передачі завдяки тому, що сервери розподілені по всьому світу, що гарантує передачу файлів на найкоротшу відстань.
 3. Отримуйте файли від Рорі у безпечний спосіб. Filemail пропонує багато компонентів, які забезпечують цілісність даних, наприклад, антивірусну перевірку, перевірку помилок, наскрізне шифрування, захист паролем і права доступу кінцевого користувача.
 4. Можливість попереднього перегляду зображень і відео за допомогою генерації мініатюр означає, що клієнти можуть вибрати потрібне забезпечення, не витрачаючи час на їхнє попереднє завантаження.

Рорі Гілліс Відгук

Логотип SFAM
Файлова пошта - це круто! Супер зручна і дуже надійна. Я надсилаю тонни файлів, і вони завжди надходять вчасно і без жодного тиску! Я рекомендую їх 100%!

Спростіть клієнтам аеромедіа роботу з вами

Всі наші плани мають 7-денну пробну версію

Ukrainian