Kā Shetland Flyer Aerial Media izmanto Filemail

Gaisa mediju ražošanas gadījuma izpēte

Aerofotografēšana
SFAM logotips

Pamatinformācija

Šajā pētījumā mēs runājām ar Rory Gillies, Shetland Flyer Aerial Media izpilddirektoru. Tas ir plašsaziņas līdzekļu ražošanas uzņēmums, kas atrodas Šetlendas salās, kas ir neliela salu grupa Skotijas ziemeļos.

Viņiem ir vairāk nekā 40 gadu pieredze tālvadības lidaparātu sistēmu jomā, un viņu komandā ir piloti, kameru operatori, profesionāli videogrāfi, fotogrāfi un mērnieki. Viņi sniedz šādus pakalpojumus:

 • Fotogrāfija
 • Kartēšana
 • Apsekošana
 • Ģeomātika
 • Fotogrammetrijas apstrāde
 • Videogrāfija

Izaicinājumi

Izaicinājumi, ar kuriem saskārās Shetland Flyer Aerial Media (SFAM), bija jautājumi, kas arī traucēja to, kā viņi sadarbojās ar saviem klientiem, un tādējādi arī klientu pieredzi, strādājot ar viņiem. Tā kā klienti nodarbojas ar uzņēmējdarbību, kas orientēta uz pakalpojumu sniegšanu, viņiem bija jāspēj strādāt ar Rory un viņa komandu pēc iespējas efektīvāk un vienkāršāk. 

Problēmas, ar kurām saskārās SFAM un kuras ietekmēja klientus FTP izmantošanas dēļ:

 1. Dažiem klientiem to bija grūti lietot. FTP var šķist biedējošs klientiem, kuri nav īpaši prasmīgi lietot datoru.
 2. Lēns pārsūtīšanas ātrums. Pašreizējais FTP risinājums bija ļoti lēns. Nosūtot lielu skaitu failu, pārsūtīšanas ātrums strauji samazinājās. 
 3. FTP trūka zīmolvedības iespēju, tāpēc tas neļāva SFAM izveidot profesionālu, zīmolam atbilstošu priekšpusi.
 4. FTP bija drošības problēmas.
 5. Klientiem ir jābūt iespējai apskatīt rezultātus, piemēram, attēlus un videoklipus, pirms to lejupielādes. FTP risinājumos nebija pieejami SFAM klientam sagatavoto multivides materiālu sīktēli.

Mērķi

Iepriekš minētie izaicinājumi bija jārisina, lai sasniegtu šādus mērķus:

 1. Ātrs failu pārsūtīšanas pakalpojums - klientiem ir grafiki, kas viņiem jāievēro, tāpēc arī pakalpojumu sniedzējiem ir jāiekļaujas šajā grafikā.
 2. Intuitīva saskarne, kas klientiem ir viegli lietojama. 
 3. Spēj pieņemt plašu failu tipu klāstu.
 4. Sniedziet videoklipu un attēlu sīktēlu priekšskatījumus, lai klienti varētu.
 5. zīmola veidošanas iespējas, kas veicina profesionālu izskatu.

Risinājuma novērtēšanas faktori

Rorijs izmantoja šādus vērtēšanas faktorus, lai novērtētu iespējamos risinājumus:

 1. Ātrums; klientiem ir projekti un līgumi, kas tiem jāievēro, tāpēc faili ir jādala pēc iespējas ātrāk.
 2. Viegli lietojams interfeiss, klientiem nav ne laika, ne vēlmes apgūt risinājuma detaļas.
 3. Miniatūru priekšskatījumi un cik daudz dažādu attēlu veidu.
 4. Maksimālais faila izmērs. Dronu uzņemtie attēli ir augstas izšķirtspējas 20-25 megapikseļi, un tas nozīmē, ka faili ir lieli. Ņemot vērā, ka video tiek veidoti, izmantojot šos attēlus kā vienu kadru video, var rasties milzīgi failu izmēri.
 5. Pielāgošanas pakāpe, ko nodrošina iespējamie risinājumi. 
 6. Drošība un piekļuves kontrole. Tikai klientam jābūt iespējai piekļūt failiem un lejupielādēt tos.

Pārbaudītie risinājumi

Rorijs izmēģināja šādus risinājumus:

 1. WeTransfer
 2. DropBox
 3. Filemail

WeTransfer:  Viņš izmēģināja WeTransfer. Viņam nepatika WeTransfer rādītās reklāmas un nejauši attēli. Viņš deva priekšroku Filemail piedāvātajām cenām.

DropBox: Viņš izmantoja DropBox failu sinhronizēšanai un failu koplietošanai, kuru saturs ir vienmēr zaļš un, visticamāk, nemainīsies, t. i., līgumu veidnes, procesi utt. DropBox neļauj veidot zīmolus kontā un cenu diapazonā, kurā viņi vērtēja risinājumus.

Failu pasts: tika izvēlēts risinājums failu pārsūtīšanai, jo tas risināja problēmas, kas saistītas ar mērķu sasniegšanu. Kā viņš to izmantoja, ir minēts nākamajā sadaļā.

Kā Rory darbojas ar Filemail

Rory izmantoja Filemail šādi:

 1. Viņš mainīja Filemail piedāvāto pielāgotā apakšdomēna nosaukumu uz sava zīmola nosaukumu.
 2. Viņš izmantoja Filemails zīmola veidošanas iespējas, lai varētu radīt profesionālu izskatu, kas atbilstu viņa zīmolam. Tas nozīmē, ka viņš varēja parādīt savu logotipu, uzņēmuma krāsas lejupielādes lapās un automātiskos e-pastus, ko Filemail nosūtīja viņa vārdā.
 3. Viņš izmantoja Filemail datora lietotni, kas izmanto UDP pārsūtīšanas paātrinājumu, lai sasniegtu pārsūtīšanas ātrumu, kas nav iespējams, izmantojot TCP pārlūkprogrammas risinājumus.
 4. Filemail ļauj Rorijam sūtīt jebkura izmēra un jebkura formāta failus, tāpēc šajā ziņā viņam nebija nekādu problēmu.

Kā Shetland Flyer Aerial Media klienti guva labumu

Rorija klienti ieguva vairākas priekšrocības, pateicoties tam, ka Rorijs izmantoja Filemail:

 1. Lietotāja saskarne ir tikpat vienkārša kā e-pasta sūtīšana un saņemšana. Rorija klienti varēja viegli izmantot Filemail, tāpēc gan Rorijs, gan viņa klienti varēja turpināt pildīt līgumu.
 2. Ātra failu saņemšana no Rorija. Filemail nodrošina ātru pārsūtīšanas ātrumu, jo serveri ir izvietoti visā pasaulē, nodrošinot, ka faili tiek pārsūtīti pēc iespējas īsākā attālumā.
 3. Failu saņemšana no Rory drošā veidā. Filemail piedāvā daudzus komponentus, kas atvieglo datu integritāti, piemēram, pretvīrusu pārbaudi, kļūdu pārbaudi, end-to-end šifrēšanu, paroles aizsardzību un galalietotāja piekļuves tiesības.
 4. Klienta iespēja priekšskatīt attēlus un videoklipus, izmantojot miniatūru ģenerēšanu, nozīmē, ka klienti varēja izvēlēties vajadzīgo nodrošinājumu, netērējot laiku, lai tos vispirms lejupielādētu.

Rory Gillies atsauksme

SFAM logotips
Filemail ir lielisks! Super ērts un ļoti uzticams. Es esmu sūtījis tonnas failu, un tie vienmēr tiek saņemti laikā un bez spiediena! Es iesaku viņiem 100%!

Atvieglojiet gaisa mediju klientiem sadarbību ar jums

Visi mūsu plāni nāk ar 7 dienu izmēģinājuma versiju

Latvian